Огляд апарату для манікюру GF-218 Global Fashion 65Вт 45000 об/хв

Огляд апарату для манікюру GF-218 Global Fashion 65Вт 45000 об/хв

Машинка для нігтів GF-218 Global Fashion 65Вт 45000 об/хв


Професійний апарат для манікюру і педикюру Global Fashion GF-218 - це надійне рішення, що відповідає найвищим стандартам якості. З його потужністю 65 Вт і швидкістю обертання до 45 000 обертів за хвилину, цей інструмент пропонує широкий спектр можливостей для створення і догляду за нігтями. Завдяки своїй універсальності, він легко справляється з будь-якими завданнями, пов'язаними з манікюром і педикюром, забезпечуючи бездоганний і професійний результат.

.


Характеристики


Фрезер для манікюру GF-218 Global Fashion має стильний і компактний дизайн, який ідеально впишеться на вашому робочому столі. З потужністю 65 Вт і швидкістю до 45000 обертів за хвилину він забезпечує ефективне і точне виконання роботи. Зручний розмір роблять апарат легким у транспортуванні, даючи змогу брати його з собою куди завгодно, включно з виїздами до клієнтів. Надійний і практичний, він стане незамінним інструментом для професійних майстрів манікюру і педикюру.

.


На блоці управління розташовані ключові функціональні елементи: кнопка живлення, регулятор швидкості обертання і перемикач напрямку обертання насадки. Крім того, для зручності передбачена ножна педаль для управління. Цей інструмент працює надійно і стабільно, при цьому видаючи мінімальний шум і не створюючи вібрацій.

.


Апарат для манікюру і педикюру GF-218 Global Fashion, 65 Вт, 45000 об/хв оснащений ручкою, виготовленою з високоякісних матеріалів, що гарантує довгий термін служби. Ручка має оптимальну вагу, забезпечуючи комфортне використання в будь-якому положенні без стомлення. Завдяки сучасній конструкції, вона не вібрує під час роботи, забезпечуючи стабільне і точне виконання процедур. Зміна насадок здійснюється швидко і зручно завдяки інноваційній системі, що дає змогу економити час і підвищує ефективність роботи.

.


Також є тримач для ручки.

.

Ергономічний дизайн ручки забезпечує зручне та надійне тримання в руці, що є індикатором її стабільності та легкості у використанні.

.Переваги фрезера для манікюру GF-218, 65 Вт, 45000 об/хв


✅ Потужний

✅ Висока якість

✅ Якісна збірка

✅ Компактна і міцна конструкція

✅ Низький рівень шуму і вібрації

✅ Оптимальна вага

✅ Легко маневрує ручка в будь-якому положенні

✅ Професійний результат
.Насолоджуйтесь бездоганними результатами і впевненістю в кожному русі завдяки надійній роботі фрезера для манікюру GF-218 Global Fashion, 65В, 45000 об/хв.

---> Купити електричні машинки для стрижки нігтів GF-218 Global Fashion, 65 Вт, 45000 об/хв за найкращою ціною - відкрийте посилання


Дата: 02.05.2024 17:16 Переглядів: 6