Нарощування нігтів акрилом на формах: покрокова інструкція

Нарощування нігтів акрилом на формах: покрокова інструкція
Нарощування нігтів стало однією з найбільш затребуваних послуг у салонах краси. Довгі та міцні нігті - мрія багатьох жінок, і сучасні технології дають змогу втілити цю мрію в реальність. Одним з найбільш популярних методів є моделювання натуральних нігтів, або нарощування. Акрилові матеріали, що використовуються під час цієї процедури, забезпечують міцність і довговічність, роблячи нігті не тільки красивими, але й стійкими до пошкоджень.

.


ДОБІРКА ТОВАРІВ
--------------------------

Що таке акрил?

Акрил (акрилат) - це суміш рідкого мономера і синтетичного порошку, відомого як акрилова пудра. Під впливом УФ- або LED-ламп відбувається полімеризація цього складу, внаслідок чого він твердне. Таким чином, активується хімічна реакція, що надає матеріалу бажаних властивостей.

Акрилове покриття має низку переваг: воно гіпоалергенне і витримує тривалий час без змін. Стійкість цього матеріалу дає змогу носити його до трьох місяців за умови регулярної корекції. Ба більше, акрил підходить для відновлення пошкоджених нігтів, допомагаючи їм повернути гарний і доглянутий вигляд.


ДОБІРКА ТОВАРІВ
--------------------------

Переваги акрилу для нарощування нігтів


✅ Акрилове покриття - це справжня довговічність, особливо коли його наносить досвідчений майстер. На нігтях воно зберігається чудово протягом декількох тижнів, радуючи своєю стійкістю і елегантним виглядом.

✅ Коли справа стосується позбавлення від звички обгризання нігтів, акрилове покриття - справжній рятувальник. Його міцність дозволяє зберегти навіть найкоротші нігті в бездоганному стані, а високий ступінь зносостійкості забезпечує довговічний захист. 

✅ Якщо зламався ніготь, можна легко самостійно зробити підпилювання акрилового нігтя вдома, поки не буде можливості знову відвідати свого майстра.

✅ Найлегше видалити нігті, якщо це робить фахівець, попередньо замочивши їх, а потім акуратно підпилюючи до повного видалення матеріалу.


Недоліки акрилу 


✅ Акрилові нігті можуть виглядати менш природно порівняно з гелевими альтернативами, особливо коли їх нарощує непрофесіонал, який не володіє технікою акуратного підпилювання і надання правильної форми.

✅ Якщо не забезпечити належний догляд за акриловим покриттям, це може призвести до пошкодження нігтів, створюючи сприятливі умови для розмноження грибків і бактерій. Зверніться до вашого майстра для отримання рекомендацій щодо догляду за акриловими нігтями, щоб зберегти їхнє здоров'я і красу.

.


Як нарощувати нігті акрилом на формах


1. Продезінфікувати руки майстра і клієнтки.


2. Підготувати нігтьову пластину.

3. Обробити праймером і вибрати форму майбутнього нігтя.


4. Одягти форму на підготовлений ніготь і надати їй потрібного вигину.


5. Повторно обробити праймером.

6. Викласти кульку акрилу в центр пластини і сформувати ніготь за допомогою пензля.


7. Після висихання матеріалу видалити форму.

8. Обточити бічні сторони нігтя і його кінчик, надаючи йому потрібної форми.


9. Відшліфувати поверхні отриманих нігтів бафом до отримання ідеальної гладкості та глянцевого блиску.


10. Кутикулу обробити олією.

.


---> Матеріали для нарощування та моделювання нігтів за найкращою ціною - відкрити каталог

Дата: 23.04.2024 09:06 Переглядів: 21