Біогель для нігтів: як правильно наносити біогель для зміцнення нігтів

Біогель для нігтів: як правильно наносити біогель для зміцнення нігтів
Красиві, здорові та доглянуті нігті - це візитна картка кожної стильної жінки. У світі нейл-індустрії існує безліч засобів для догляду та зміцнення нігтів, одним з найбільш ефективних є біогель. Якщо ви зацікавилися цією темою, то вам варто дізнатися більше про цей продукт і про те, як правильно його використовувати для зміцнення нігтів. Продовжуйте читання, щоб розширити свої знання і навчитися досягати ідеального стану ваших нігтів.


Що таке біогель?


Біогель - це інноваційний розчинний полімерний продукт, розроблений на основі натуральних рослинних компонентів, таких як каучук, що забезпечує йому високу еластичність. Основне призначення біогелю - зміцнення і поліпшення стану нігтьової пластини. Його унікальна формула сприяє відновленню і стимулює природний ріст нігтів.

Цей інноваційний матеріал ідеально підходить для всіх типів нігтів, особливо для тих, у кого тонкі, сухі або схильні до ламкості нігті. Завдяки біогелю нігті стають міцнішими, гладкішими та здоровішими, що робить їх більш доглянутими та привабливими.

.Переваги біогелю для нігтів


✅ Вирівнює, зміцнює і відновлює натуральну пластину нігтя, сприяючи її здоровому зростанню і надаючи бажану форму.

✅ Цей продукт ідеально підходить для будь-яких типів нігтів: тонких, сухих, м'яких, довгих, пошкоджених, коротких і з деформованою поверхнею.

✅ Процедура нанесення біогелю виділяється своєю чистотою і відсутністю неприємних запахів, що робить її особливо приємною і комфортною. На відміну від акрилу, який супроводжується утворенням безлічі пилу та інтенсивним запахом, біогель дає змогу працювати в безпечному та гігієнічному середовищі, що важливо як для майстра, так і для клієнта.

✅ Біогель забезпечує природний вигляд і не додає зайвої товщини або нерівностей у процесі відростання.

✅ Швидке і зручне нанесення базового покриття біогелем займає всього 15-20 хвилин, скорочуючи час на підготовку і забезпечуючи ефективний результат.

✅ Біогель відкриває світ можливостей для творчості на нігтях, даючи змогу створювати унікальні дизайни, включно навіть із поєднанням зі звичайним лаком. З його допомогою ви можете втілити будь-які ідеї в життя, надаючи нігтям стиль та індивідуальність.

✅ Стійкість біогелю не залежить від фази менструального циклу або наявності вагітності, що розвінчує безліч поширених помилок.

.Недоліки біогелю


✅ Біогель - відмінний вибір для багатьох людей, оскільки практично не має протипоказань. Проте, варто пам'ятати про ймовірність алергічних реакцій. Хоча такі випадки трапляються вкрай рідко, іноді причина алергії може бути пов'язана не з самим полімером, а з добавками, використовуваними в складі гелю.
Це може призвести до ситуації, коли продукт одного виробника підходить, а аналогічний продукт іншого викликає небажані реакції, як-от почервоніння, свербіж або навіть відшарування шкіри. Часто алергічна реакція пов'язана з компонентами, використовуваними для видалення гелю або з потраплянням дисперсійного шару на кутикулу.

✅ Під час використання біогелю для зміцнення нігтів дехто може помітити, що вони не такі міцні та тверді, як після процедури з акрилом або звичайним гелем. Це може бути пов'язано з тим, що тонкий шар біогелю може не забезпечити достатньої підтримки для нігтів, що в кінцевому підсумку може призвести до їх ламкості.

✅ Доведеться ходити до майстра двічі на місяць для повторної процедури. Це не дуже зручно, враховуючи, що з іншими матеріалами можна обійтися і походити 3-4 тижні.

✅ Для збереження матеріалу у відмінному стані важливо дбайливо поводитися з ним. Тривалі контакти з водою, побутовою хімією та іншими агресивними продуктами можуть знизити його стійкість. Особливо слід уникати використання засобів, що містять спирт, оскільки вони можуть негативно вплинути на біогель.


Основні види біогелю


✓ Базовий (безбарвний)

Володіє безбарвною формулою, він створює враження природної пластини з легким, здоровим блиском. Це ідеальне рішення для лікування і відновлення пошкоджених нігтів, надаючи їм доглянутого вигляду і підкреслюючи їхню природну красу.

✓ Кольоровий

Цей вид не тільки відповідає базовим властивостям, а й відкриває додаткові можливості для манікюру. Він ідеально доповнює звичайні техніки, додаючи цікаві елементи, такі як малюнки та оригінальні дизайни.

✓ Royal Sealer

Цей продукт часто визнають як ідеальний фінішний штрих для манікюру й особливо популярний під час створення французького манікюру. Його формула містить відбілювальні компоненти, які ефективно усувають жовтизну нігтів, забезпечуючи прозорий манікюр стійким і привабливим зовнішнім виглядом протягом довгого часу.

✓ UV-біогель

Цей засіб призначений для захисту нігтьової пластини від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Його склад, що швидко сохне, не тільки забезпечує надійний захист, а й живить кутикулу, сприяючи здоров'ю нігтів. Завдяки своїм властивостям, воно також ідеально підходить як фінішне покриття, надаючи нігтям ідеального завершального вигляду.

✓ Скульптурний

Цей біогель збагачений шелаком на додаток до натуральної смоли, що робить його непрозорим. Саме тому він ідеально підходить для створення унікальних дизайнів і формування вільних країв.

.Як правильно наносити біогель для зміцнення нігтів


1. Підготувати нігті до нанесення матеріалу (манікюр, зняття бафом глянцю, нанесення знежирювача і праймера).


2. Нанести біогель тонким шаром.

3. При використанні під гель-лак замість бази нанести в два шари втираючими рухами.

4. Біогель у баночці густіший і тягучіший, його викладають пензлем для нарощування дуже тонким шаром, втоптуючими рухами. Запечатування торців дає змогу навіть трохи подовжити нігтьове ложе.

5. Висушити в лампі за інструкцією виробника і залежно від виду лампи.


6. Після першого шару, нанести другий. У разі скульптурного біогелю це має бути моделювальний шар, який сушиться вдвічі довше.

7. Виконати кольорове покриття і дизайн або відразу нанести топ.


Як правильно зняти біогель


1. Ватний диск ріжеться на 4 частини, і змочується в засобі для зняття гель-лаку.
2. Нігті запечатуються фольгою або пластиковими ковпачками (10-15 хв).
3. Гель знімається з нігтя апельсиновою паличкою (без тиску на ніготь).
4. Залишки гелю спилюють м'якою пилкою 180/240.

---> Матеріали для нарощування та дизайну нігтів в Україні - відкрити каталог

Дата: 19.04.2024 10:30 Переглядів: 72