Трендові кольори манікюру 2024 року

Трендові кольори манікюру 2024 року
Новий рік - це чудовий момент оновити свій стиль, зокрема й манікюр. Щоб бути в тренді у 2024 році, давайте разом розглянемо найактуальніші відтінки манікюру. У нашій статті ми детально розповімо про те, які кольори будуть у моді, щоб ви могли мати стильний і модний вигляд.

Крім того, ми пропонуємо огляд найпопулярніших гель-лаків, які допоможуть вам досягти красивого і довговічного манікюру. Дізнайтеся про останні тенденції у світі нейл-дизайну та виберіть свій ідеальний відтінок, щоб підкреслити свою індивідуальність і слідувати найактуальнішим модним тенденціям 2024 року. Приготуйтеся до нового року з упевненістю та стилем!

.Персиковий


Тим, хто цінує нюдовий манікюр, рекомендується звернути увагу на вишуканий персиковий відтінок. Для нас цей колір є втіленням елегантності. Нюдовий манікюр у ніжних персикових тонах ідеально зливається з натуральним ефектом, створюючи витончений і привабливий образ.

Гель-лаки для персикового манікюру

Винний червоний


Червоний колір у манікюрі завжди залишається незмінно актуальним, і 2024 року цей тренд набуває особливої вишуканості, перевагу віддають винному відтінку.

.


Гель-лаки для винного манікюру
Жовтий


Цього зимового сезону насичений жовтий колір раптово став справжнім хітом, вносячи свіжий надихаючий акцент у звичну палітру зимових відтінків. Цей теплий відтінок легко вписується в атмосферу свят, особливо коли його поєднувати з традиційними зеленими тонами.

.Соковитий фіолетовий


У попередніх сезонах дизайнери віддавали перевагу приглушеним відтінкам фіолетового, як-от лаванда і ліловий. Однак у 2024 році модні тенденції зміщують акценти до більш насичених кольорів. Один із вібрантних лідерів - це соковитий фіолетовий. Цей відтінок є ідеальним вибором для тих, хто віддає перевагу виразному манікюру, але втомився від буденних кольорів.

.


Гель-лаки для фіолетового манікюру
Світло-блакитний


Ніжно-блакитний манікюр обіцяє стати чарівною альтернативою традиційним нюдовим і рожевим відтінкам. Можна вибрати однотонне покриття для ефекту шляхетної простоти або втілити ніжно-блакитний манікюр у різноманітних дизайнах - у будь-якому разі результат буде вельми стильним.

Гель-лаки для блакитного манікюру