Зимовий французький манікюр: 13 найкращих ідей для холодних місяців

Зимовий французький манікюр: 13 найкращих ідей для холодних місяців
Французький манікюр - справжня класика у світі нігтьового мистецтва, а його варіації постійно оновлюються, як модні тенденції. Подібно до того, як стилі укладання чубчика можуть змінюватися, французький манікюр завжди повертається з новими цікавими нюансами. Незважаючи на те, що класичний варіант з білим кінчиком і нейтральним базовим кольором все ще в тренді, з'являються дивовижні модифікації, що роблять його актуальнішим і креативнішим.

Сьогодні в моді французький манікюр з елементами шипів або подвійний французький манікюр. Однак, якщо ви прагнете створити дизайн, що ідеально вписується в атмосферу зими, ми можемо запропонувати вам надихаючі ідеї. Зимовий французький манікюр може бути напрочуд різноманітним - від сніжно-білого варіанту до святково яскравого. Прокрутіть сторінку до кінця, щоб відкрити для себе найкращі ідеї зимового французького манікюру.


01 Чорний алмаз

.


Цей манікюр - справжнє втілення вечірки в напівтемряві для нігтів. Чарівні чорні та блискучі срібні французькі кінчики створюють захопливий ефект, який просто засліплює під час ваших нічних пригод.02 Бомба з блискітками

.


Цей французький манікюр із використанням великих блискіток має надзвичайно святковий вигляд, додаючи неповторної пишності та ефектної вишуканості.


03 Блиск і сяйво

.


Сяйво і розкіш стали невід'ємними супутніми цього сезону, а в представленому манікюрі вони втілилися у своєму найкращому прояві. Чудові наклейки, прикрашені дорогоцінним камінням, додають завершального штриха і надають неповторного шарму образу.


04 Нігті тірамісу

.


Уявіть цей дизайн як абстрактне втілення вашого улюбленого зимового десерту - чи то освіжаюча м'ята, ніжне тірамісу, чи грайливі вихори білого шоколаду.


05 Бордовая красота

.


Не забувайте про бордовий колір - прекрасний зимовий відтінок, який часто втрачає свою актуальність. Освіжіть його, додавши чорний французький манікюр. Отриманий образ буде загадковим і зимово-привабливим.


06 Опівнічний синій

.


Цей сміливий синій французький манікюр - має в собі унікальність поєднанням святкових ноток і вишуканої елегантності.
07 Кришталева прозорість

.


Освіжіть свій зимовий французький манікюр, додавши трохи інновацій у дизайн. Підкресліть стиль із прозорими, як желе, кінчиками і ніжно-молочною основою. Цей незвичайний погляд на класичний французький манікюр точно приверне захоплені погляди.
10 Мікс металів

.


Цей французький манікюр у золотистих і срібних відтінках яскраво підкреслює, як іноді необхідно ігнорувати застарілі норми і допускати сміливі поєднання.


11 Яскраві зірки

.


Цей манікюр втілює в собі розкішний блиск і вишуканий гламур. Золотиста, мерехтлива основа, прикрашена чорними наклейками у формі зірочок, надає цьому дизайну неповторної чарівності.


12 Цукеркова тростина

.