Як правильно сушити волосся: 6 порад від стилістів

Як правильно сушити волосся: 6 порад від стилістів
Волосся є невід'ємною частиною зовнішності, і доглядати за ним важливо не тільки в процесі укладання, а й під час висушування. Багато хто з нас стикається з проблемою пошкодження волосся внаслідок неправильного використання фена або інших теплових пристроїв. Однак існує кілька корисних порад від досвідчених стилістів, які допоможуть вам висушувати волосся без шкоди для його здоров'я.


1. Використовуйте термозахисні засоби


Перед тим як приступити до процесу сушіння волосся, обов'язково застосуйте термозахисний спрей або крем. Ці засоби створюють захисний бар'єр, запобігаючи впливу високих температур на структуру волосся. Рівномірно розподіліть засіб по всій довжині волосся, приділяючи особливу увагу кінчикам.

.


2. Користуйтеся феном із холодним повітрям


Використання холодного повітря під час сушіння волосся - це чудовий спосіб уникнути перегріву волосся і зберегти його природну вологість. Після того як ви ґрунтовно висушили волосся гарячим повітрям, закінчіть процес, переключивши фен на режим холодного повітря. Це допоможе закріпити укладку і надати волоссю блиску.

1 купили
ID: 7759
882 ₴

3. Уникайте прямого контакту з волоссям


Тримайте фен на безпечній відстані від волосся, щоб уникнути прямого контакту гарячого повітря з ним. Це допоможе запобігти перегріванню та мінімізувати ризик пошкодження волосся. Рухайтеся по всій довжині волосся розподіленими рухами, не затримуючи фен в одному місці.

.

4. Не сушіть волосся повністю феном


Краще дати волоссю висохнути природним шляхом певною мірою, перш ніж використовувати фен. Це знизить вплив високих температур на волосся, і ви зможете заощадити йому деяку кількість теплового стресу.


5. Використовуйте дифузор для створення об'єму


Якщо ваша мета - надати волоссю об'єму, використовуйте дифузор разом із феном. Цей аксесуар рівномірно розподіляє потік повітря, запобігаючи ушкодженню волосся і допомагаючи створити красиві локони.

.

6. Регулюйте температуру фена


Більшість сучасних фенів обладнані регуляторами температури. Використовуйте мінімально необхідну температуру для досягнення бажаного результату. Це дасть вам змогу уникнути перегрівання волосся та зберегти його структуру.

.


Дотримуючись цих порад, ви зможете висушувати волосся, не пошкоджуючи його структуру, і підтримувати здоров'я вашої гриви. Дбайливий догляд за волоссям під час сушіння - ключ до його краси та здоров'я на довгі роки.


Бренд "Global Fashion" представляє асортимент продуктів, створених спеціально для мистецтва перукарської майстерності.Читайте також: Укладання волосся феном і брашингом: покрокова інструкція
Дата: 11.01.2024 14:09 Переглядів: 22