Укладання волосся феном і брашингом: покрокова інструкція

Укладання волосся феном і брашингом: покрокова інструкція
Якщо в дівчини не тільки гарне, а й завжди доглянуте волосся, це стає невід'ємною перевагою, що підкреслює її турботу про себе й увагу до деталей. Важливою частиною догляду за волоссям є правильне сушіння після кожного миття, що дає змогу йому мати гарний і здоровий вигляд. У цій статті ми розповімо, як досягти ідеального результату під час сушіння волосся з використанням фена і брашинга, щоб створити ефект мега-об'єму.


Що таке брашинг для волосся


Брашинг - це особливий круглий гребінець-щітка, розроблений для професійного укладання, завивки і випрямлення волосся. Його унікальна форма забезпечує ефективне створення об'єму біля коріння і легко формує чудові хвилі та локони.

Цей універсальний інструмент можна використовувати як під час сушіння волосся, так і в наступних етапах стайлінгу. Завдяки брашингу легко досягти об'єму біля коріння, а також створити стильні та об'ємні пасма волосся.

Укладання волосся феном і брашингом


Крок 1: Підготовка

Почніть з миття волосся шампунем і застосування кондиціонера. Потім оберніть волосся в рушник і дайте йому злегка підсохнути..

.Крок 2: Застосування термозахисту

Перед використанням фена не забудьте застосувати засіб для термозахисту. Це допоможе запобігти пошкодженню волосся від високої температури.


Крок 3: Сушіння феном

Почніть сушку волосся з використанням фена на середній або низькій температурі. Тримайте фен на відстані, щоб уникнути перегріву. Сушіть волосся, спрямовуючи потік повітря вниз по волоссю, щоб запобігти ламкості та створити об'єм.

.


1 купили
ID: 7759
882 ₴
Крок 4: Поділ волосся

Розділіть волосся на кілька ділянок для зручності. Закріпіть інші пасма шпильками або резинками.

.


Крок 5: Використання брашинга

Візьміть брашинг із натуральним волоссям, який підходить для вашої довжини волосся. Починайте з нижніх шарів і поступово рухайтеся до верхніх.

.


12 купили
ID: 7331
40 ₴
Крок 6: Стайлінг

Оберніть пасмо навколо брашинга, починаючи біля коріння, і повільно проведіть брашингом донизу по волоссю, стежачи за феном. Такий метод створить об'єм і надасть форму вашому волоссю.

Крок 7: Фіксація

По завершенні укладання, використовуйте легку фіксуючу обробку, таку як лак для волосся. Розпиліть його з відстані, щоб рівномірно покрити волосся.

.


Крок 8: Додаткові поради

- Якщо вам потрібен об'єм, феніть волосся вгору, піднімаючи коріння.
- Для гладкості сушіть волосся вниз, направляючи потік повітря від коренів до кінчиків.
- Після закінчення укладання, можна використовувати невелику кількість сироватки або олії для волосся для додання блиску і догляду.

Дотримуючись цих кроків, ви зможете створити красиву укладку, яка збережеться протягом дня. Практика відіграє важливу роль, тому не соромтеся експериментувати і знаходити свій власний стиль!


Читайте також: Як вибрати гребінець для волосся?
Дата: 10.01.2024 19:00 Переглядів: 46