Втирка для нігтів Bar-be Aurora pigment GF-22

Код продукту: 9205
Артикул: GF-22
Залишок на складі: багато
87 ₴
1,95 €
2,12 $
100 купили

Кількість:

100 купили
Характеристика
Артикул GF-22
Перегляди 935
Розміри
Довжина 10.00 cm
Ширина 7.00 cm
Висота 1.50 cm

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Нанесіть втирку на фінішне покриття без липкого шару. У разі, якщо ви використовуєте топ з липким шаром, попередньо використовуйте рідину для знежирення, а потім використовуйте втирку.
Найважливішим фактором для отримання дзеркального ефекту є час полімеризації топа без липкого шару, який слугуватиме підкладкою. Час залежить від потужності лампи (зазвичай 30-45 секунд). У разі, якщо ви не змогли домогтися ідеального втирання, рекомендується протерти топ знежирювачем. Втирка перекривається одним або двома шарами топа, запечатуючи при цьому торці, ретельніше ніж зазвичай.
ВТІРКА BAR-BE AURORA PIGMENT
дзеркальне сяйво
легкість у нанесенні
ультра-тонке покриття
хромове сяйво
ПЕРЕВАГА:
Втирка Bar-Be Aurora Pigment - це дзеркальний пил для дизайну дуже яскравих нігтів. Втирка дає змогу зробити чарівний хромовий манікюр із чудовими модними відтінками.
Колір покриття, на який наноситься пігмент, має значення так само, як і сам гель-лак. Оскільки пігмент напівпрозорий, то дзеркальний ефект залежно від кольорового гель-лаку може бути з його відтінком.

Пігмент потрібно втирати на Алмазний топ від Globalfashion.

Дуже важливо, щоб топове покриття було максимально рівним, без горбків і бульбашок - всі ці дрібні вади будуть сильно виділятися під втиркою.

Алмазний топ необхідно гарненько просушити перед процедурою, можна навіть збільшити час полімеризації в лампі вдвічі.

Втирку можна робити як пальцем, так і спонжем, аплікатором для тіней, силіконовим пензлем або чимось ще подібного роду

Сильно терти пігмент не варто, щоб блискітки, які вже прилипли не стерлися.

Не варто користуватися рідним пензлем від топа - краще виділити окремий, щоб блискітки не опинилися потім у флаконі.

Після втирки потрібно дуже добре струсити зайві частинки, інакше топ їх легко зачепить.

Перед покриттям втирки топом не забуваємо трохи підпиляти торець.
Це допоможе позбутися блискіток на ньому і якісно запечатає ніготь із дизайном. Торець також потрібно добре запечатувати топом. Якщо цього не зробити, фініш з часом може облізти і дизайн на кінчиках буде стиратися.
гр.
0.5
ТОНКОЩІ В РОБОТІ:
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
GF-T05
GF72
GF32
GF22
GF09
GF04
GF-T09
9204
9203
9205
9207
9202
10655
9206

Описание:

Втирка для ногтей Aurora pigment это изумительная втирка для дизайна ногтей. Втирка Aurora pigment безупречно подходит для профессионального нанесения на акриловую и гелевую основу, может использоваться как самостоятельное украшение пластины или же, как эффектный фон для других декоративных элементов. Втирка для ногтей легко наносится, имеет высокое качество, позволяя вам получить качественный дизайн ногтей.

Способ применения:

Необходимо нанести втирку на топовое покрытие без липкого слоя. В случае если используется топ с липким слоем, предварительно необходимо использовать жидкость для обезжиривания, а затем применить втирку.

Купить втирку для ногтей Aurora pigment, можно на нашем сайте.

Втирка для нігтів Bar-be Aurora pigment GF-22 – це професійний декор для нігтів, який дозволяє створювати неповторний дизайн на нігтях.

Основна особливість даного декору полягає у його властивості втирання. Це означає, що втирка наноситься на поверхню нігтя і потім за допомогою спеціального аплікатора втирається в емаль нігтів, створюючи на поверхні палітру кольорів та градієнтів.

Bar-be Aurora pigment GF-22 прекрасно поєднується з іншими матеріалами для дизайну нігтів, такими як нарощування, гель-лаки, пудри та лакові покриття. Таким чином, створюються неповторні та стильні манікюри, які вирушають на зустріч новим трендам у сфері краси.

Не менш важливою перевагою є довготривалість та зносостійкість втирки для нігтів Bar-be Aurora pigment GF-22. Безумовно, краса та стильність не мають обмежень часу, тож даний декор гарантує довговічність та стійкість на поверхні нігтів.

У мережі сучасних салонів краси, Втирка для нігтів Bar-be Aurora pigment GF-22 – дуже популярний декор для нігтів, яке дозволяє створювати оригінальні та неповторні манікюри. Вибирайте цей декор для нігтів та залишайтеся у тренді разом з Aurora!