Код товара: PLGUV-nabor

В набор входит:

полигель (цвет укажите в комментариях)

жидкость для работы с полигелем

верхние формы для полигеля

кисть для полигеля (двухсторонняя: кисть + шпатель)

стакан для жидкости

Набір для нарощування нігтів полігелем 120 мл

Код продукту: 1763
Артикул: PGN-01-120
Залишок на складі: багато
601 ₴
13,56 €
14,66 $
(5)
6 купили

Кількість:

(5)
6 купили
Опис

Код товара: PLGUV-nabor

В набор входит:

полигель (цвет укажите в комментариях)

жидкость для работы с полигелем

верхние формы для полигеля

кисть для полигеля (двухсторонняя: кисть + шпатель)

стакан для жидкости

Характеристика
Характеристика
Артикул PGN-01-120
Перегляди 1945
Кількість товарів в одній коробці 5
Термін придатності 3 роки
Розміри
Довжина 20.00
Ширина 15.00
Висота 16.00
Відгуків (3)

Станьте товар

2019-05-22 16:43:52
5

Замовила набір полігелю Global Fashion, прийшов за кілька днів у Новокузнецьк. Хоча були травневі свята. Набір дуже добре, акуратно запакований. Полігель легкий у роботі. Форми відмінні не треба їх підрізати, як інші. Пензель-шпатель зручний легкий, добре розрівнює гель. Рідина масляниста з приємним запахом. Зручно собі робити на правій руці, обпилу не багато. Без апарату, пилкою не вдасться, випелити всередині.Нігті виходять правильної архітектури і дуже міцні. У мене вийшло

2018-10-13 22:39:24
5

Слухайте, це просто приголомшливо!!! Я не майстер, купила набір (плюс праймер) чисто спробувати вдома самій. З огляду на те, що це моя перша (!) спроба зробити нарощування ще й самій собі (оцініть героїзм) ), у мене вийшло ІДЕАЛЬНО. Буквально на третьому нігті я вже професійно визначала кількість і викладала на форму гель так, що запилів після сушіння було мінімум. Це дійсно крутий продукт!

2018-07-03 13:20:57
5

Якість просто космос!!!!!!

Нарощування нігтів – це процес, який полягає в збільшенні довжини і товщини власних нігтів. Для цього використовуються різні матеріали і техніки. Одним з популярних методів нарощування є використання полігеля.

Полігель складається з акрилових кілець, які розчиняються у рідині для моделювання нігтів. Цей матеріал має декілька переваг порівняно з іншими матеріалами, що використовуються для нарощування нігтів. Він є гіпоалергенним, не викликає роздратування та має добру стійкість.

Якщо ви хочете спробувати полігель для нарощування нігтів, то набір полігеля Global Fashion – це відмінний вибір. Цей набір містить усі необхідні матеріали, які потрібні для нарощування нігтів полігелем.

Укладений в компактний футляр, набір містить полігель об'ємом 120 мл, кисточку для нанесення, лампу UV для полімеризації інгредієнтів, міні-файл для формування нігтів і клей. З цим набором ви можете легко нарощувати нігті у зручний для вас час і місце.

Набір полігеля Global Fashion є ідеальним вибором для початківців і професіоналів. Це надійний і якісний набір, який дозволяє досягнути відмінного результату. Навіть якщо ви ніколи раніше не користувалися полігелем для нарощування нігтів, завдяки цьому набору ви зможете легко і швидко навчитися цієї техніці.

У загальному, набір полігеля Global Fashion – це вигідний, практичний і красивий набір для нарощування нігтів. Якщо ви хочете підняти своє настрій і виглядати стильно, то цей набір з точністю на вищому рівні зможе допомогти вам у цьому!