Фен для волосся, забезпечить потужний повітряний потік. Іонна технологія робить волосся гладким і блискучим. Потужність: 4000 W

Фен для волосся Prosper Pro P-6800 UV 05

Код продукту: 7744
Залишок на складі: багато
794 ₴
17,96 €
19,42 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Опис

Фен для волосся, забезпечить потужний повітряний потік. Іонна технологія робить волосся гладким і блискучим. Потужність: 4000 W

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1329
Кількість товарів в одній коробці 20
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Фен для волосся Prosper Pro P-6800 UV 05: технічні характеристики та переваги

Фен для волосся Prosper Pro P-6800 UV 05 є новинкою на ринку перукарського обладнання, яка здобула популярність серед фахівців та звичайних користувачів. Що ж робить цей фен особливим та забезпечує йому визнання? Розглянемо його технічні характеристики та переваги.

Однією з головних переваг фену Prosper Pro P-6800 UV 05 є його потужність. За допомогою цього фену можна значно скоротити час, потрібний для сушіння волосся, що особливо важливо для професійних фахівців у перукарському мистецтві. Завдяки високій потужності фену Prosper Pro P-6800 UV 05, волосся швидше висихає, що дозволяє зменшити ризик його пересихання та пошкодження.

Другою важливою перевагою фену Prosper Pro P-6800 UV 05 є наявність спеціального покриття, яке захищає волосся від ультрафіолетових променів. Це особливо важливо для людей, які живуть в місцях з високим індексом ультрафіолету або користуються лампами для засмаги. Завдяки захисту від ультрафіолету волосся зберігає свій колір та здоровий вигляд.

Наступною перевагою фену Prosper Pro P-6800 UV 05 є те, що він має три температурні режими, що дає змогу самостійно вибирати найоптимальніший для вас режим сушіння волосся. Крім того, фен має додаткову кнопку «холодне повітря», що дозволяє закріплювати укладку та допомагає підготувати волосся до зміни форми.

Ще однією з переваг фену Prosper Pro P-6800 UV 05 є його невелика вага та зручний дизайн. Фен легко поміщається в руці та не гріється в процесі роботи, що дозволяє працювати з ним тривалий час без необхідності відпочинку. Крім того, фен має знімний фільтр, який можна легко очистити від волосся та пилу та таким чином забезпечити тривалий термін його експлуатації.

Отже, фен для волосся Prosper Pro P-6800 UV 05 – це високоякісний та надійний інструмент, який перетворює процес сушіння волосся на приємне та ефективне заняття. Якщо ви прагнете отримати якісну укладку та зберегти здоров’я свого волосся, то фен Prosper Pro P-6800 UV 05 – це оптимальний вибір для вас.