Описание: Отлично расчесывает и бережно распутывает волосы, не повреждая их. Обладает массажным эффектом и стимулирует микроциркуляцию благодаря щеткам с мягкими кончиками.

Щітка для волосся Global Fashion 9542KFU green N82

Код продукту: 7636
Залишок на складі: багато
43 ₴
1,02 €
1,11 $
9 купили

Кількість:

9 купили
Опис

Описание: Отлично расчесывает и бережно распутывает волосы, не повреждая их. Обладает массажным эффектом и стимулирует микроциркуляцию благодаря щеткам с мягкими кончиками.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 766
Розміри
Довжина 25.50
Ширина 11.00
Висота 3.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Перукарське мистецтво – це красиве і важливе ремесло, яке може змінити зовнішній вигляд людини до невпізнання. І разом з перукарем, один з головних знарядь для створення красивих зачісок – це щітка для волосся.

Сьогодні ми розповімо про щітку для волосся Global Fashion 9542KFU green N82, яка відповість на всі потреби перукарів і допоможе реалізувати ідеальний вигляд клієнтів.

Щітка Global Fashion 9542KFU green N82 – це інноваційний пристрій для укладання волосся, який розробив колорист з впливовим ім'ям в перукарній галузі. Цей аксесуар має складну форму та спеціальні зубці з відкритими кінцями, які усувають руйнування волосся під час розгладження.

Головна особливість щітки – це її матеріал. Вона виготовлена з екологічно чистого бамбука, що дозволяє не тільки дбайливо ставитися до природи, але й забезпечує максимальне збереження краси та здоров'я волосся.

Завдяки своїй формі, щітка Global Fashion 9542KFU green N82 адаптована під будь-яку задачу перукаря. Вона прекрасно підходить як для розгладження, так і для створення об'єму волосся. А спеціальні зубці дозволяють дістати самі корені волосся, що робить процес укладання максимально ефективним.

Окрім того, додатковим плюсом щітки є її стильний дизайн. Global Fashion 9542KFU green N82 виявилася надзвичайно красивою та модною, що дозволяє створювати ідеальну атмосферу для творчої роботи.

Отже, якщо ви перукар і шукаєте ідеальну щітку для волосся – Global Fashion 9542KFU green N82 стане для вас найкращим вибором. Вона дозволяє швидко і зручно створювати красиві зачіски, доглядає за здоров'ям волосся та має стильний дизайн. Бережіть своїх клієнтів і оточуйте себе тільки кращими інструментами для роботи!