Відмінно розчісує і дбайливо розплутує волосся, не пошкоджуючи його. Має масажний ефект і стимулює мікроциркуляцію завдяки щіткам з м'якими кінчиками

Щітка для волосся 5039-2

Код продукту: 7581
Залишок на складі: багато
50 ₴
1,22 €
1,31 $
16 купили

Кількість:

16 купили
Опис

Відмінно розчісує і дбайливо розплутує волосся, не пошкоджуючи його. Має масажний ефект і стимулює мікроциркуляцію завдяки щіткам з м'якими кінчиками

Характеристика
Характеристика
Перегляди 819
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Щітка для волосся 5039-2: відмінний помічник в перукарському мистецтві

Щітка для волосся 5039-2 – це інструмент, який став невід'ємною частиною перукарського мистецтва. Вона дозволяє створювати ефектні зачіски та доглядати за волоссям. Розглянемо основні переваги цієї щітки.

Дизайн

Щітка виготовлена із високоякісних матеріалів і має дерев'яну ручку. Завдяки спеціальному покриттю, ручка не ковзається в руках, що дозволяє працювати з нею навіть в умовах високої вологості. Кисть щітки створена з натуральної щетини та екологічного матеріалу, який не ламається та не сковується навіть після тривалого використання. Крім того, щітка має красиву, стильну зовнішність, яка додає професійності кожному перукарю.

Ефективність

Завдяки добре продуманій формі та розміру, щітка дозволяє легко розчісувати навіть заплутане волосся без пошкодження їх структури. Вона допомагає видаляти надлишкову статику та запобігає утворенню посічених кінчиків. Іноді з її допомогою можна створити м'який об'єм та вигадливі зачіски. Щітка вирішує забруднення волосся, забезпечуючи необхідний догляд та гладкість.

Зручність в роботі

Щітка має зручну ручку, завдяки якій перукар може довше працювати з нею, не відчуваючи дискомфорту в руках. Завдяки своєму легкому вагові, щітка не втомлює руку, що дозволяє досягти більш гладкого та рівномірного розчісування волосся. Крім того, її можна легко очистити та дезінфікувати, що забезпечує безпеку клієнта та перукаря.

Висновок

Щітка для волосся 5039-2 – це незамінний інструмент для кожного професійного перукаря та волосся домашнього використання. Її висока ефективність та зручність в роботі дозволяє досягти максимального результату та забезпечити догляд та здоров'я волосся. Вона стане відмінним помічником у реалізації найсміливіших волосся мистецтва.