Відмінно розчісує і дбайливо розплутує волосся, не пошкоджуючи його. Має масажний ефект і стимулює мікроциркуляцію завдяки щіткам з м'якими кінчиками.

Щітка кругла для укладання волосся-1410 N43

Код продукту: 7451
Залишок на складі: багато
150 ₴
3,27 €
3,56 $
32 купили

Кількість:

32 купили
Опис

Відмінно розчісує і дбайливо розплутує волосся, не пошкоджуючи його. Має масажний ефект і стимулює мікроциркуляцію завдяки щіткам з м'якими кінчиками.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 847
Розміри
Довжина 25.00
Ширина 10.00
Висота 5.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Коли мова йде про професійні послуги перукарів, не можна забувати про такий важливий елемент, як інструментарій. Майстри волосся завжди використовують найкращі рішення для того, щоб зробити свою роботу на найвищому рівні. Одним із найважливіших інструментів є кругла щітка для укладання волосся – і ми знаємо, яку саме вам рекомендуємо: 1410 N43.

Ця щітка є незамінним інструментом для створення красивого об'єму та форми волосся. Вона забезпечує ідеальне розподілення волосся та робить його м'яким та блискучим. Щітка має спеціальне покриття з натурального волоса, що не зшарується з часом використання, а забезпечує комфорт під час укладання волосся.

Кругла щітка для укладання волосся 1410 N43 має ручку зручну і просту в користуванні, що дозволяє майстрам легко і точно управляти процесом укладання волосся.

Придбати цю щітку може будь-який перукарський салон або фахівець волосся. Але найкраще ще раз нагадати, що використовувати краще професійні інструменти для найкращих результатів. До того ж, ця щітка – не замінний інструмент для створення досконалих образів на зразок об'ємної зачіски, кучерявих локонів та інших варіацій. 

У разі, якщо ви все ще не маєте щітки круглої форми для укладання волосся, 1410 N43 – це той вибір, який залишить вас задоволеними та забезпечить кращі результати вашої роботи – а що може бути важливіше для будь-якого майстра волосся?