Ідеальна для надання волоссю об'єму й укладання великими локонами. Забезпечує легку завивку прямого і розпрямлення кучерявого волосся.

Брашинг Global Fashion 9518KMU

Код продукту: 7412
Залишок на складі: багато
49 ₴
1,21 €
1,31 $
23 купили

Кількість:

23 купили
Опис

Ідеальна для надання волоссю об'єму й укладання великими локонами. Забезпечує легку завивку прямого і розпрямлення кучерявого волосся.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 780
Розміри
Довжина 26.00
Ширина 11.00
Висота 6.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Перукарське мистецтво розвивається з кожним днем, і нові технології дозволяють виконувати найскладніші зачіски з легкістю. Один із основних елементів у створенні стильного образу - це брашинг. Сьогодні розглянемо один з найефективніших і зручних професійних інструментів для брашингу - Global Fashion 9518KMU.

Global Fashion 9518KMU - це потужний, але легкий у використанні брашинг, який дозволяє з легкістю створювати різноманітні зачіски. Завдяки своїм коротким щетинам він швидко просувається через волосся, допомагаючи утворити об'ємну та пружну зачіску. 

Основною перевагою Global Fashion 9518KMU є запобігання пошкодженню волосся. Цей брашинг дозволяє легко розчісати волосся, не тягнучи та не ламаючи його. Крім того, він захищає волосся від перегріву, завдяки спеціальним отворам, що дозволяють витіканню повітря, щоб уникнути перегріву і пошкодженню волосся під час сушіння феном.

Також варто зазначити, що Global Fashion 9518KMU має додаткові функції, такі як допомога у вирівнюванні волосся та надаванні їм блиску. Цей інструмент підходить для будь-якого типу волосся, так як може регулювати температуру від 120 до 230 градусів.

У мережі можна знайти безліч відгуків задоволених користувачів про Global Fashion 9518KMU. Більшість з них пораджують цей інструмент для професійного використання, а також для домашнього використання. Його легкість використання та ефективність роблять його одним із найкращих варіантів на ринку професійних брашингів.

Отже, якщо вам потрібний ефективний та надійний брашинг для створення зачіски, Global Fashion 9518KMU - цей варіант точно вартий уваги. Це інноваційний інструмент з безліччю функцій та можливостей, який з легкістю допоможе вам отримати бажаний результат.