Ножиці для стрижки волосся, професійні Global Fashion

Код продукту: 7248
Залишок на складі: багато
643 ₴
14,01 €
15,27 $
24 купили

Кількість:

24 купили
Характеристика
Перегляди 998
Розміри
Довжина 21.00 cm
Ширина 8.30 cm
Висота 2.00 cm

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

НАБІР НОЖИЦЬ
GLOBAL FASHION

для стрижки та фрезерування волосся
ножиці

Загальновідомо, що ножиці
- це продовження руки майстра!
Адже саме за допомогою ножиць перукар створює майбутню зачіску. На перший погляд, це дуже простий інструмент.
Але удавана простота оманлива.
GLOBAL FASHION
При різанні майстер здійснює близько 1000 ріжучих рухів, а це означає, що важливо, щоб обрана модель ножиць служила довго і привносила комфорт, зручність і свободу творчості в вашу повсякденну роботу.
Перукарні, професійні світові модні ножиці для стрижок виготовлені з високоякісної сталі. Вони дозволяють виконувати класичну стрижку, окантовку, стрижку і точну стрижку.Довжина лез становить 5,5 дюйма.

Ножиці для стрижки преміум класу - це високоякісний ніж для стрижки волосся з японської неіржавкої сталі, загартований з точними лезами і загострені вручну.

Ці ножиці чудово підійдуть під час роботи в салонах краси, перукарнях і для особистого використання. Його легке руків'я дає змогу ножицям плавно працювати у ваших руках.

Довжина леза 5,5 дюймів проста в стрижці чоловіків, жінок, дітей. Завдяки гладкій текстурі, під час стрижки волосся не потрапляє між лопатками, що робить роботу ножиць ще кращою.

Перед першим використанням помити ножиці ніжним милом і теплою водою, потім висушити м'якою тканиною.

Перукарство - це мистецтво, яке вимагає від перукаря вміння користуватися різними інструментами, серед яких особливе місце займають ножиці для стрижки волосся. Сьогодні ми поговоримо про одні з найпопулярніших професійних ножиць для стрижки волосся Global Fashion.

Global Fashion - це японський бренд, який відомий по всьому світу своїми професійними ножицями для стрижки волосся. Вони є не тільки найкращими з усіх, що можна придбати, але і мають чудовий дизайн, що не залишає байдужими багатьох професійних перукарів.

Один з найбільш цікавих аспектів Global Fashion - це їхнє виготовлення. Кожний інструмент випускається з використанням якісних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, що робить їх дуже міцними та довговічними. Крім того, кожна пара ножиць проходить багато етапів виробництва, включаючи вручну точіння для отримання відмінної гостроти та точності під час стрижки.

Global Fashion випускає ножиці різних розмірів, в залежності від потреб професійного перукаря. Вони також пропонують різні типи лез - зігнуті і прямі, що дозволяє краще пристосуватися до необхідних потреб при стрижці різного типу волосся. Ці ножиці також мають зручні ручки з рифленим покриттям, що дозволяє максимально комфортно користуватися ними.

Одним з головних переваг Global Fashion є їхній унікальний дизайн. Кожна пара ножиць має свій власний характерний дизайн, що дозволяє їм бути неповторними та відрізнятися від інших професійних інструментів. Багато перукарів, які користуються Global Fashion, відзначають, що ці ножиці не тільки зручні у використанні, але і створюють враження професіоналізму і надійності.

У підсумку можна сказати, що Global Fashion - це один з найкращих виборів для професійних перукарів, які шукають найбільш якісний та довговічний інструмент. З великою кількістю розмірів, типів та дизайнів, Global Fashion - це гарантія відмінного результату при стрижці будь-якого типу волосся. Ці ножиці для стрижки волосся - це поєднання високої якості та стилю, що дозволяє професійним перукарям вистачити із задоволенням.