Пінцет прямий. Відмінно розділяє натуральні вії під час нарощування, добре заточений інструмент зробить вашу роботу комфортнішою.

Пінцет прямий, чорний

Код продукту: 7099
Артикул: RLPS-16
Залишок на складі: багато
150 ₴
3,39 €
3,67 $
23 купили

Кількість:

23 купили
Опис

Пінцет прямий. Відмінно розділяє натуральні вії під час нарощування, добре заточений інструмент зробить вашу роботу комфортнішою.

Характеристика
Характеристика
Артикул RLPS-16
Перегляди 1338
Номер полиці на склад H173 H172
Розміри
Довжина 6.50
Ширина 4.30
Висота 0.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Пінцет прямий - незамінний інструмент у процесі нарощування вій. Цей інструмент дозволяє майстру точно та швидко відокремити одну вію від інших, щоб потім процес нарощування був якісним та безпечним.

Пінцет прямий має спеціальну форму, яка дозволяє захопити вію тільки в місці його прикріплення до натуральної вії. Благодаря этому, пінцет прямий дозволяє майстру бути точним та швидким в своїй роботі. Крім того, з його допомогою можливо легко зняти неправильно прикріплений штучний вія, не пошкоджуючи при цьому натуральну вію.

Також використання прямого пінцета дозволяє майстру заощадити час на процесі нарощування вій, оскільки за рахунок точності та швидкості роботи можливо зробити більше вій за один сеанс.

Однак, важливо пам'ятати, що процес нарощування вій є досить тонкою справою, яка потребує певного рівня вправності та знань. Тому перед початком роботи важливо детально ознайомитися з технікою нарощування вій та отримати відповідну кваліфікацію.

Також важливо дотримуватися правил гігієни та безпеки, оскільки через прямий пінцет проникає багато бактерій, які можуть призвести до запалень та інших проблем зі шкірою.

Висновок: пінцет прямий - незамінний інструмент у процесі нарощування вій, який дозволяє майстру бути точним та швидким в своїй роботі. Однак, використовуючи його, необхідно дотримуватися правил гігієни та безпеки.