Універсальні форми для моделювання нігтів від Global Fashion.

Колір: золото

Кількість: 500 шт

Підходять до більшості типів нігтів. Широкі форми стійкі на нігтях.

Одноразові форми для манікюра - золото 500 шт.

Код продукту: 6950
Залишок на складі: багато
77 ₴
1,72 €
1,87 $
57 купили

Кількість:

57 купили
Опис

Універсальні форми для моделювання нігтів від Global Fashion.

Колір: золото

Кількість: 500 шт

Підходять до більшості типів нігтів. Широкі форми стійкі на нігтях.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 227
Кількість товарів в одній коробці 500
Розміри
Довжина 3.50
Ширина 10.00
Висота 10.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Одноразові форми для манікюру-золото 500 шт.

Одноразові форми для манікюру-золото - це зручний інструмент для професійних майстрів манікюру, які займаються нарощуванням нігтів та створенням унікальних дизайнів.

500 штук форм в упаковці дозволять вам довго працювати без заміни інструменту. Вони виконані з якісного матеріалу, що забезпечує надійну фіксацію на нігті, а також дозволяє уникнути утворення хвороботворних мікроорганізмів.

Форма для нарощування нігтів є одним із найважливіших інструментів для майстра. Від її якості залежать результати роботи та здоров'я клієнта. З їх допомогою можна створювати різні форми нігтів, у тому числі екстремальні. Форми для манікюру-золото мають унікальний дизайн, який дозволяє справлятися зі складними завданнями.

Використання одноразових форм дозволяє гарантувати безпеку для клієнта та мінімізацію ризиків зараження інфекційними захворюваннями. Після використання форми можна відразу ж викинути і не перейматися стерилізацією інструменту.

Одноразові форми можуть використовуватися як професійними майстрами, а й любителями манікюру. Вони дуже прості у використанні, тому навіть новачкові легко впоратися з наростанням нігтів.

Купити одноразові форми для манікюру-золото 500 штук можна у спеціалізованих магазинах чи онлайн-магазинах. При виборі форми слід звертати увагу на якість матеріалу, надійність та функціональність. Одноразові форми для манікюру-золото 500 штук – це відмінний вибір для професіоналів та любителів манікюру.