Універсальні форми для моделювання нігтів GLOBAL.

Підходять до більшості типів нігтів. Широкі форми стійкі на нігтях.

У рулоні 300 шт.

Одноразові форми для манікюру

Код продукту: 6939
Артикул: FO-2
Залишок на складі: багато
180 ₴
4,03 €
4,38 $
141 купили

Кількість:

141 купили
Опис

Універсальні форми для моделювання нігтів GLOBAL.

Підходять до більшості типів нігтів. Широкі форми стійкі на нігтях.

У рулоні 300 шт.

Характеристика
Характеристика
Артикул FO-2
Перегляди 1147
Розміри
Довжина 8.00
Ширина 9.00
Висота 9.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Одноразові форми для манікюру – це інноваційне рішення для всіх, хто робить нарощування нігтів у домашніх умовах або працює у салоні краси. Вони являють собою спеціальні шаблони з паперу, які наклеюються на натуральний або нарощений ніготь і є опорою для формування бажаної форми.

Переваги використання одноразових форм для манікюру є очевидними. По-перше, вони максимально зручні у використанні. Завдяки своїй формі та розмірам вони щільно прилягають до нігтя, забезпечуючи ідеальний розподіл матеріалу на поверхні нігтя. По-друге, вони дуже гігієнічні. На відміну з інших форм манікюру, які доводиться використовувати повторно, одноразові форми знищуються після використання.

Крім того, одноразові форми для манікюру мають високу міцність і стійкість до води та інших рідин, що дозволяє використовувати їх не тільки для нарощування нігтів, але і для створення унікальних дизайнів. Наприклад, можна створювати рельєфні візерунки, використовувати для створення оригінальних форм та інших декоративних елементів.

Як правило, одноразові форми для манікюру поставляються у великій упаковці, що дозволяє заощаджувати на їхньому придбанні. Крім того, використовуючи їх у своїй роботі, ви не тільки заощаджуєте час, який раніше потрібен на дезінфекцію та очищення одноразових форм, але й забезпечуєте додаткову безпеку, зменшуючи ризик зараження.

У результаті використання одноразових форм для манікюру – це один із найкращих способів спростити свою роботу, підвищити якість нарощування нігтів та знизити ризики зараження. Це відмінний вибір для професіоналів і майстрів-початківців, які хочуть отримати максимальний результат у своїй роботі.