Код продукта: NF 03

Набор насадок для педикюра 12 шт. Имеют разные формы и образивности. Очень удобны в использовании.

Набір насадок для педикюру

Код продукту: 6718
Артикул: NB-04-12
Залишок на складі: багато
256 ₴
6,27 €
6,68 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Опис

Код продукта: NF 03

Набор насадок для педикюра 12 шт. Имеют разные формы и образивности. Очень удобны в использовании.

Характеристика
Характеристика
Артикул NB-04-12
Перегляди 1317
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Педикюр - це процедура, яка допомагає зробити ноги красивими та здоровими. Цей процес не обходиться без спеціального обладнання, серед якого є важливий елемент - насадки для фрезера.

Набір насадок для педикюру складається з різних інструментів, які використовуються для обробки різних ділянок стопи, завдання різноманітних форм, видалення натоптишів та мозолей, а також для підготовки до нанесення лаку.

Стандартний набір насадок для педикюру, який доступний у найбільшості салонів краси, складається з:

1. Фреза для обробки великої площини стопи. Ця насадка має спеціальну форму та шліфовану поверхню, що дозволяє швидко та ефективно обробляти ногу.

2. Фреза для вичищення проміжків між пальцями. Ця насадка має форму конуса з декількома виступами, що допомагає швидко та ефективно видалити бруд та ороговілу шкіру.

3. Фреза для видалення мозолів та натоптишів. Ця насадка має форму круглої площини та забезпечує точну обробку незручних місць на стопі, де натоптиші та мозолі зазвичай знаходяться.

4. Фреза для формування нігтів. Ця насадка має форму конуса та служить для створення красивої форми та тонкості нігтів.

5. Фреза для видалення шкіряного подушечка. Ця насадка використовується для обробки області біля нігтя, де нерідко знаходиться шкіряний подушечок.

6. Фреза для польових робіт. Ця насадка призначена для видалення лаку з нігтів та для обробки місць, які важко досягти.

Обираючи набір насадок для педикюру, варто звернути увагу на якість та матеріал виготовлення. Важливо, щоб інструмент був довговічним та безпечним для користування.

Таким чином, набір насадок для педикюру - важлива складова процедури, яка допомагає зробити стопи красивими та здоровими. Вибравши якісний та довговічний набір, можна бути впевненим у відмінному результаті процедури.