Пемзою необхідно користуватися після розпарювання стоп або застосування кислотного засобу для розмочування стоп.

Запасна насадка для пемзи Ped Egg

Код продукту: 6274
Залишок на складі: багато
65 ₴
1,47 €
1,59 $

Кількість:

Опис

Пемзою необхідно користуватися після розпарювання стоп або застосування кислотного засобу для розмочування стоп.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1263
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Запасна насадка для пемзи Ped Egg: огляд та рекомендації

Педикюр-це не просто процедура по догляду за нігтями. Це цілий комплекс процедур, що включає в себе видалення ороговілої шкіри, випилювання нігтів, обробку кутикули , тощо. Один з найважливіших інструментів для виробництва цієї процедури - це пемза. The Ped Egg™ - одна з найпопулярніших пемз для ніг.

Але що робити, якщо ви загубили або пошкодили насадку пемзи Ped Egg™? Не варто панікувати-ви можете легко замінити її на нову запасну насадку.

Запасна насадка для пемзи Ped Egg™ - це незамінний елемент у догляді за ногами. Вона забезпечує безпеку і ефективність проведеної процедури. Запасні насадки продаються в спеціалізованих магазинах і на веб-сайтах. Вони поставляються в зручній упаковці і супроводжуються інструкцією із застосування.

Обравши запасну насадку для пемзи Ped Egg™, необхідно звернути увагу на якість матеріалу. Вона повинна бути виконана з високоякісного матеріалу, який швидко і ефективно очистить вашу шкіру, не викликаючи алергічних реакцій або подразнення шкіри. Крім того, хороша насадка повинна протриматися досить довго, щоб ви змогли провести багато процедур без необхідності покупки нової.

Запасна насадка для пемзи Ped Egg™ є незамінним інструментом для догляду за ногами. З її допомогою ви зможете ніжно і ефективно видалити ороговілу шкіру і отримати гладку, ніжну шкіру на своїх п'ятах. При виборі запасної насадки зверніть увагу на якість і довговічність. Функціональні властивості пемзи Ped Egg ™ дозволять вам завжди виглядати на всі 100%!