Набір 6

Код продукту: 6269
Залишок на складі: багато
1 044 ₴
25,39 €
27,25 $

Кількість:

Опис
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1287
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Набір 6: оригінальний подарунок для коханої

Шукаєте ідеальний подарунок для своєї коханої? Набір 6 - чудовий варіант, який порадує будь-яку жінку. Цей подарунок складається зі стильного нарощування нігтів та декількох додаткових приємних дрібниць.

Один з головних елементів набору - це спеціальні гелеві лаки для нарощування нігтів. Вони дозволяють створити чудовий манікюр, тривалість якого доходить до 2-3 тижнів. За допомогою інструкції, що йде в наборі, Ви зможете дізнатися, як правильно наносити лак і як ефективно використовувати інші складові набору.

У набір також входять пінцет і форми для нарощування нігтів. Це дозволить Вам легко і точно наносити лак і формувати нігті. До того ж, набір включає в себе додаткові аксесуари, такі як кисточки, скребки та інші корисні речі для манікюру.

Крім того, набір 6 можна розглядати як цілком самодостатній подарунок, оскільки він повністю готовий до подарунка. Це означає, що готові до використання матеріали знаходяться в елегантній упаковці з логотипом виробника.

Отже, набір 6 - це не тільки зручний і корисний для жінок подарунок, але й елегантний і оригінальний. Він точно здивує та порадує Вашу кохану!