Набір пензлів для розпису GLOBAL. Круглі пензлі з гострим кінчиком. Пензлі виготовлені з високоякісного штучного матеріалу - нейлону.

Інформація для оптових клієнтів: замовлення від 6 шт.

Набір пензлики для нігтів 6 шт.

Код продукту: 5817
Залишок на складі: багато
68 ₴
1,62 €
1,76 $
9 купили

Кількість:

9 купили
Опис

Набір пензлів для розпису GLOBAL. Круглі пензлі з гострим кінчиком. Пензлі виготовлені з високоякісного штучного матеріалу - нейлону.

Інформація для оптових клієнтів: замовлення від 6 шт.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 834
Кількість товарів в одній коробці 6
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Набір пензликів для нігтів включає в себе 6 різних пензликів, які призначені для створення різноманітних дизайнів на нігтях. Кожен пензлик має свій унікальний розмір і форму, що забезпечує більшу гнучкість і можливості для творчості.

Перший пензлик - це пензлик з плоским кінчиком, він ідеально підходить для створення простих візерунків і ліній на нігтях. Він також може використовуватися для створення геометричних фігур і малюнків.

Другий пензель - це пензель із заокругленим кінчиком, який дає змогу створювати складніші візерунки та малюнки на нігтях. Він також може використовуватися для створення точок і крапель, а також для нанесення лаку на нігті.

Третій пензлик - це пензлик з дрібним кінчиком, який ідеально підходить для створення дрібних деталей і візерунків на нігтях. Він також може використовуватися для створення ліній і точок.

Четвертий пензель - це пензель із вузьким кінчиком, який дає змогу створювати точніші малюнки та деталі на нігтях. Він також може використовуватися для створення тонких ліній і точок.

П'ятий пензлик - це пензлик з плоским кінчиком і вигнутою формою, який дає змогу створювати закруглені візерунки та лінії, а також для нанесення градієнтного ефекту.

І, нарешті, шостий пензлик - це пензлик з довгим тонким кінчиком, який дає змогу створювати дуже точні й тонкі деталі на нігтях. Він також може використовуватися для створення складних геометричних фігур і візерунків.

Набір пензликів для нігтів є ідеальним вибором для початківців і досвідчених майстрів, які хочуть створювати професійні дизайни на нігтях. Ці пензлики легко миються і відновлюють свою форму після використання, що гарантує тривалий термін служби.