Код продукта: AP 10-7 Цветная акриловая пудра. Предназначена для декора ногтей. Светятся в темноте.

5 гр

Продажа оптом от 1 уп (12 шт).

Акрилова пудра флуоресцентна Coral Акрилова пудра флуоресцентна Coral

Код продукту: 1486
Залишок на складі: багато
30 ₴
0,73 €
0,80 $
2 купили

Кількість:

2 купили
Опис

Код продукта: AP 10-7 Цветная акриловая пудра. Предназначена для декора ногтей. Светятся в темноте.

5 гр

Продажа оптом от 1 уп (12 шт).

Характеристика
Характеристика
Перегляди 790
Розміри
Довжина 3.00
Ширина 3.00
Висота 3.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Акрилова пудра флуоресцентна Coral - яскрава, оригінальна та модна новинка, що здійснить мрії кожної дівчини про чарівні та самобутні нігті.

Ця пудра забезпечує ідеальну адгезію до нігтя і легко наноситься, завдяки чому дозволяє втілювати будь-які дизайни на нігтях. Флуоресцентна Coral - це неперевершений вибір для будь-якої вечірки, святкування або просто для щоденного використання.

Цікаво, що флуоресцентні ефекти досягаються завдяки присутності спеціальних пігментів, які захоплюють ультрафіолетове світло. Акрилова пудра флуоресцентна Coral виглядає яскраво на сонці, при світлі лампи або днівці.

Ця пудра не тільки є вражаючим вибором для дизайну нігтів, але і дозволяє створювати нешикуваті візуальні ефекти. Якщо ви хочете залишитися на вершині модних тенденцій, то флуоресцентна коралова пудра - це саме те, що вам потрібно.

Не зважаючи на те, що акрилова пудра флуоресцентна Coral є новинкою на ринку манікюру, вона вже завоювала серця тисяч споживачів. Флуоресцентний корал - це модний, сміливий та стильний вибір, який обов'язково додасть чарівності та особливості до вашого образу.

Не вагайтеся та спробуйте акрилову пудру флуоресцентну Coral вже сьогодні, і ви отримаєте незабутні враження й вдосконалені нігті.