Двосторонній баф для обробки натуральних нігтів. Робоча поверхня 180/240 грид використовується для шліфування нарощених нігтів.

Інформація для оптових клієнтів: замовлення від 6 шт.

Пилка баф Global Fashion 180/240

Код продукту: 5309
Залишок на складі: багато
22 ₴
0,50 €
0,54 $
223 купили

Кількість:

223 купили
Опис

Двосторонній баф для обробки натуральних нігтів. Робоча поверхня 180/240 грид використовується для шліфування нарощених нігтів.

Інформація для оптових клієнтів: замовлення від 6 шт.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1010
Розміри
Довжина 18.00
Ширина 3.00
Висота 1.20
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Відео-огляд товару:
Нарощування та догляд за нігтями - це важливий елемент сучасного образу жінки. Дедалі більше дам обирають професійний догляд за руками та нігтями, зокрема нарощування та корекцію нігтів. Для цього необхідні відповідні інструменти, які забезпечують якісну роботу і зберігають здоров'я нігтьової пластини.

Один із ключових елементів нарощування нігтів - це бафф-пилка. Вона дає змогу створити ідеально гладку поверхню нігтьової пластини, а також зробити обробку в потрібному напрямку. Сьогодні ми говоримо про одну з найкращих пилок для цієї мети - бафф-пилку Global Fashion 180/240.

Переваги пилочки Global Fashion 180/240

Коли справа доходить до бафф-пилки, не варто економити на якості. Global Fashion 180/240 має низку важливих переваг, які вигідно відрізняють її від аналогів:

1. Високоякісне виконання. Пилка виконана з якісних матеріалів, що забезпечує її стійкість до стирання і деформації. Бафф-пилка має прогумоване покриття, яке забезпечує зручне і комфортне захоплення.

2. Універсальність. Global Fashion 180/240 можна використовувати для нарощування нігтів, а також для їхньої обробки та корекції. На одній стороні пилки розташована більш груба поверхня (180), яка призначена для обробки кутикули і видалення старих шарів гелю або лаку. На іншій стороні розташована більш дрібна поверхня (240), яка дає змогу створити гладку та рівну поверхню нігтів.

3. Довговічність. Ще одна перевага пилочки Global Fashion 180/240 - це її довговічність. Пилка не стирається і не втрачає своїх властивостей навіть після тривалого використання.

4. Легкість у використанні. Бафф-пилка Global Fashion 180/240 має зручний розмір, який дає змогу працювати з нею в різних умовах. З її допомогою можна швидко та якісно нарощувати нігті, робити корекцію форми та обробку кутикули.