Двосторонній баф для обробки натуральних нігтів. Робоча поверхня використовується для делікатного та дбайливого шліфування натуральних нігтів.

Пилка баф Global Fashion

Код продукту: 5299
Залишок на складі: багато
22 ₴
0,50 €
0,54 $
3 купили

Кількість:

3 купили
Опис

Двосторонній баф для обробки натуральних нігтів. Робоча поверхня використовується для делікатного та дбайливого шліфування натуральних нігтів.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1276
Розміри
Довжина 17.50
Ширина 1.80
Висота 0.40
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Пилки баф - невід'ємний інструмент в арсеналі майстрів манікюру. Вони дають змогу створювати ідеальну форму і гладкість поверхні нігтів, знімати задирки та окалину.

Однією з найкращих пилок баф на ринку є Global Fashion. Вона відрізняється високоякісним матеріалом виготовлення, легкою вагою і зручним дизайном.

Незважаючи на легкість, пилка Global Fashion дуже міцна і довговічна. Її поверхня складається з дрібних абразивних зерен, які рівномірно розподілені по всій поверхні пилки. Завдяки цьому досягається ідеально гладке і рівне полотно.

Pilka Global Fashion має дві сторони: більші зерна на одній стороні та дрібніші на іншій. Це дає змогу застосовувати пилку для різних етапів роботи, від шліфування до полірування.

Завдяки своїм якостям, Pilka Global Fashion користується величезною популярністю серед майстрів манікюру по всьому світу. Вона підходить для будь-якого типу нігтів, навіть для найтонших і найслабших.

Якщо ви дбаєте про якість своєї роботи та отримання найкращих результатів під час нарощування нігтів, рекомендуємо вам спробувати пилку Global Fashion. Цей інструмент точно виправдає ваші очікування і стане незамінною допомогою в роботі.