Прибирає нерівності, шорсткості, жовтизну нігтьової пластини. Надає блиск. Чотири робочих поверхні, зроблений з застиглої поліетиленової піни.

Баф для шліфування натуральних і штучних нігтів

Код продукту: 5298
Залишок на складі: багато
13 ₴
0,32 €
0,35 $
7 купили

Кількість:

7 купили
Опис

Прибирає нерівності, шорсткості, жовтизну нігтьової пластини. Надає блиск. Чотири робочих поверхні, зроблений з застиглої поліетиленової піни.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1260
Розміри
Довжина 2.50
Ширина 2.50
Висота 9.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Баф для шліфування нігтів-один з важливих інструментів в арсеналі майстра-манікюру. Він використовується для обробки як натуральних, так і штучних нігтів. Без нього неможливо досягти ідеального блиску і гладкості поверхні нігтів.

Що таке баф для нігтів?

Баф-це спеціальний інструмент для шліфування та полірування нігтів. Він може мати різну форму і ступінь абразивності, що дозволяє вибирати найбільш підходящий варіант для кожного типу нігтів.

Як використовувати баф для шліфування натуральних нігтів?

Перш ніж почати роботу, необхідно підготувати нігті. Переконайтеся, що вони чисті та знежирені. Потім увімкніть баф і почніть шліфувати нігті, рухаючись в одному напрямку від кутикули до кінчика нігтя. Не натискайте занадто сильно, щоб не пошкодити нігті. Після того як ви досягли бажаного результату, використовуйте більш м'який баф для полірування поверхні нігтів.

Як використовувати баф для штучних нігтів?

Штучні нігті вимагають більш обережного підходу при обробці. Необхідно вибрати баф з низьким ступенем абразивності, щоб не пошкодити поверхню нігтів. Шліфувати слід дуже обережно, щоб не зняти верхню захисну плівку. Після шліфування може знадобитися використовувати більш м'який баф для полірування нігтів.

Як вибрати баф для нігтів?

При виборі бафа необхідно звернути увагу на його форму і ступінь абразивності. Для натуральних нігтів краще вибирати баф з високим ступенем абразивності, а для штучних - з низькою. Форма бафа також може бути різною: прямокутна, овальна або трикутна. Важливо вибрати форму, яка буде зручна для роботи і дозволить досягти найкращого результату.

Укладення

Баф для шліфування та полірування нігтів-один з важливих інструментів в арсеналі майстра-манікюру. З його допомогою можна досягти ідеального блиску і гладкості поверхні нігтів. Правильний вибір бафа і обережна робота дозволять зберегти здоров'я нігтів і отримати гарний, доглянутий вигляд.