Антисептична рідина для попередньої підготовки нігтів дегідрує, знежирює та дезінфікує поверхню нігтьової пластини, має протигрибкову дію, оскільки містить клотримазол. Має приємний запах.

Антисептична рідина 120 мл

Код продукту: 5186
Залишок на складі: багато
60 ₴
1,47 €
1,59 $
5 купили

Кількість:

5 купили
Опис

Антисептична рідина для попередньої підготовки нігтів дегідрує, знежирює та дезінфікує поверхню нігтьової пластини, має протигрибкову дію, оскільки містить клотримазол. Має приємний запах.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 867
Номер полиці на склад I125 I135
Розміри
Довжина 4.20
Ширина 4.20
Висота 15.30
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Належний догляд за шкірою рук та нігтів – це важлива умова для збереження здоров'я та краси. Одним із ключових інструментів для цього є антисептик. Антисептик – це засіб, який допомагає вбити шкідливі бактерії та мікроби, які можуть спричинити інфекції та інші проблеми на шкірі.

Антисептик має широкий спектр дії, що дозволяє використовувати його не тільки для дезінфекції рук перед роботою, а й для обробки нігтьової пластини перед нарощуванням нігтів. Він допомагає запобігти розвитку грибків і бактерій, які можуть призвести до захворювань і псування косметичного манікюрного процесу.

Антисептична рідина об'ємом 120 мл – це універсальне рішення для дезінфекції нігтьової пластини. Вона містить потужні антисептичні компоненти, які діють на бактерії та мікроби швидко та ефективно. Ця рідина не тільки вкриває нігті, але і встановлює їх у правильному положенні, щоб допомогти зберегти красу та здоров'я рук.

Окрім того, ця антисептична рідина легко наноситься та швидко вбирається без жирного залишку. Вона має приємний аромат та не викликає алергічних реакцій. Оскільки в її складі немає агресивних хімічних компонентів, вона безпечна для шкіри та не викликає подразнення.

В цілому, антисептична рідина об'ємом 120 мл - це незамінний інструмент для тих, хто піклується про здоров'я та красу своїх нігтів. Вона ідеально підходить для нарощування нігтів, тому що перешкоджає розвитку інфекцій та допомагає зберегти здоров'я цілої руки. Купивши цей продукт, ви отримаєте не тільки якісний антисептик, але й упевненість у своїй гігієні та красі.