Код продукта: FL 06-7 Лента для ногтей для создания четких линий. Имеет липкий слой. Это отличный дополнительный аксессуар для дизайна ногтей.

Тонка стрічка для дизайну нігтів на клейовій основі Global Fashion, зелена

Код продукту: 5180
Залишок на складі: багато
8,10 ₴
0,20 €
0,22 $
2 купили

Кількість:

2 купили
Опис

Код продукта: FL 06-7 Лента для ногтей для создания четких линий. Имеет липкий слой. Это отличный дополнительный аксессуар для дизайна ногтей.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 756
Розміри
Довжина 4.50
Ширина 4.50
Висота 0.10
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Усе більше людей звертає увагу на своє зовнішнє вигляд, а вирішити потреби у догляді за нігтями і декоруванні їх допомагають різні аксесуари. Один з них – тонка стрічка на клейовій основі Global Fashion. Зокрема зелена стрічка від цього виробника стала дуже популярною серед прихильників оригінального дизайну для нігтів.

Тонкий клейкий штрипок у вигляді стрічки дозволяє створити неймовірно красиву і оригінальну манікюр. Достатньо наклеїти його на нігтьову пластину перед покриттям лаком і ніготь фактично вже декорований. Незалежно від вашого стилю, тонка стрічка на клейовій основі Global Fashion стане незамінним помічником у створенні оригінального манікюру. Завдяки різним кольорам, ви зможете зіграти з дизайном манікюру і створити дуже цікаві і незабутні образи.

Тонка стрічка зеленого кольору на клейовій основі Global Fashion є однією з найбільш вразливих і чуттєвих до зовнішніх впливів. Тому виробник забезпечує високу якість товару і довговічність ефекту на нігтях. Крім того, стрічка не впливає на стан нігтів і не викликає алергічних реакцій, тому вона підходить для людей з чутливою шкірою.

Узагалі, тонка стрічка на клейовій основі Global Fashion – це гармонійна комбінація простих і водночас ефектних елементів, які дозволяють декорувати нігті в будь-який стиль. Такий аксесуар стане незамінним у манікюрі для тих, хто любить експериментувати зі своїм виглядом. Крім того, зелений колір стрічки – відмінний вибір для тих, хто хоче підкреслити свою індивідуальність і придати своїй зовнішності свіжий і оригінальний вигляд.

Усім, хто цінує якість і оригінальність у косметиці, можна радити придбати тонку стрічку на клейовій основі Global Fashion у зеленому кольорі. Вона дозволить створити неповторний образ і забезпечить належну догляд за нігтями. Стрічку легко використовувати і її ефект стане видимим вже після першого застосування. Такі аксесуари – чудова нагода для того, щоб виразити свою креативність і яскравість своєї особистості.