Код продукта: лента для декора серебро

Тонка стрічка для дизайну нігтів на клейовій основі Global Fashion, срібло 0,5 мм

Код продукту: 5168
Артикул: FL-3S
Залишок на складі: багато
8,10 ₴
0,20 €
0,22 $
8 купили

Кількість:

8 купили
Опис

Код продукта: лента для декора серебро

Характеристика
Характеристика
Артикул FL-3S
Перегляди 796
Розміри
Довжина 4.50
Ширина 4.50
Висота 0.10
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Тонка стрічка для дизайну нігтів на клейовій основі Global Fashion є ідеальним доповненням до вашого манікюру. Ця красива срібна стрічка додає неймовірну елегантність та блиск до нігтів.

Товщина стрічки становить лише 0,5 мм, тому вона дуже тонка та невагома. Це дозволяє легко додавати її до будь-якого дизайну, не змінюючи зовнішній вигляд нігтів. Клейова основа дозволяє забезпечити міцне кріплення стрічки на нігтях.

Крім того, стрічка може використовуватись для створення різноманітних дизайнів на нігтях. Ви можете створити чіткі лінії або зігнуті форми, додавши таким чином незвичайний елемент до свого манікюру.

Застосування стрічки дуже просте. Просто візьміть стрічку за кінці та прикріпіть її до нігтя, вирівняйте по бажанню та натисніть, щоб добре закріпити. Після цього зможете злегка згинати та перекладати стрічку, щоб створити потрібний дизайн.

Крім того, ця тонка стрічка доступна в різних кольорах, що дозволяє підбирати її за вашим бажанням та настроєм.

Таким чином, тонка стрічка для дизайну нігтів на клейовій основі Global Fashion - це ідеальний інструмент для того, щоб додати яскравість та елегантність до свого манікюру. Вона дуже проста у використанні та дозволяє створювати різноманітні дизайни на нігтях. Вам обов'язково варто спробувати цей чудовий додаток до свого манікюру!