Пластины для стемпинга – это трафареты, на которых выгравированы различные узоры, образы и рисунки. На предварительно выбранный трафарет наносится лак, далее, используя штамп, переносится отпечатанный рисунок на ногти.

Диск для стемпінгу

Код продукту: 4916
Залишок на складі: багато
29 ₴
0,71 €
0,76 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Опис

Пластины для стемпинга – это трафареты, на которых выгравированы различные узоры, образы и рисунки. На предварительно выбранный трафарет наносится лак, далее, используя штамп, переносится отпечатанный рисунок на ногти.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1291
Номер полиці на склад J202
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Диск для стемпінгу: що це таке і як користуватися

Диск для стемпінгу - це невеликий диск із зображеннями, який використовується при створенні оригінального дизайну нігтів. З його допомогою можна перенести малюнок на нігті за декілька секунд, не витрачаючи багато часу на розфарбовування кожного нігтя окремо.

Диск для стемпінгу має різні візерунки та розміри, що дозволяє підібрати під власний смак та розмір нігтів. Найчастіше диск для стемпінгу має 5-15 різних зображень, які можуть бути продубльовані з обох сторін.

Якщо ви хочете використовувати диск для стемпінгу, то вам знадобиться ще кілька інструментів: стемпер, лак для стемпінгу та скрапер. Стемпер - це спеціальна гумова подушка, яку необхідно нанести на зображення диску для стемпінгу, а потім прикласти до нігтя, щоб перенести малюнок. Лак для стемпінгу - це особливий лак, який має більш щільну текстуру, що дозволяє зберегти всі деталі малюнка при перенесенні. Скрапер - це маленька лопатка з гострим краєм, якою потрібно зняти залишки лаку з диску для стемпінгу після нанесення.

Щоб користуватися диском для стемпінгу, потрібно діяти так:

1. Підготуйте нігті до нанесення лаку: очистіть їх від старого лаку та надайте бажану форму.

2. Нанесіть базовий лак на нігті та дайте йому висохнути.

3. Нанесіть лак для стемпінгу на зображення диску для стемпінгу та негайно зніміть залишки скрапером.

4. Прикладіть стемпер до диску для стемпінгу, щоб перенести зображення на нього.

5. Прикладіть стемпер до нігтя та натисніть на нього, щоб перенести зображення на нігть.

6. Дайте лаку для стемпінгу на нігтях висохнути і зафіксуйте його топ-покриттям.

Таким чином, диск для стемпінгу - це незамінний інструмент для створення оригінального дизайну нігтів. З його допомогою можна швидко та легко нанести малюнок на нігті, не потребуючи великої кількості часу та зусиль. Диск для стемпінгу можна знайти в магазинах для майстрів манікюру та у інтернет-магазинах.