Код продукта: BW-31 K44 Декор для ногтей – используются для создания неповторимых дизайнов нейл-арта. Наборы отличаются разнообразием цветов и форм.

Декор Global Fashion

Код продукту: 4907
Артикул: D-6
Залишок на складі: багато
135 ₴
3,10 €
3,37 $
9 купили

Кількість:

9 купили
Опис

Код продукта: BW-31 K44 Декор для ногтей – используются для создания неповторимых дизайнов нейл-арта. Наборы отличаются разнообразием цветов и форм.

Характеристика
Характеристика
Артикул D-6
Перегляди 1295
Номер полиці на склад K44
Розміри
Довжина 1.00
Ширина 1.00
Висота 5.20
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Декор Global Fashion - це сучасний та якісний клієнтський сервіс, який пропонує широкий вибір декору для нігтів. За допомогою цього сервісу кожен клієнт може створити свій унікальний та стильний декор, який підкреслить його індивідуальність та смак.

Нарощування нігтів та їх декорування є не тільки процедурами краси, але і можуть стати елементом самовираження та стилю. Тому Global Fashion пропонує найбільш різноманітний та якісний декор для нігтів. В асортименті сервісу є різні види покриття - металік, гліттер, матове, а з такими декорами, як камінці, стрази, гарнітури, намистинки, перламутр та інші, Ваш декор нігтів буде виглядати ефектним та неперевершеним.

Крім того, сервіс Global Fashion пропонує послуги зі створення макіяжу, на якому також можна використовувати декор для нігтів, щоб створити одну стильну та гармонійну композицію.

Слюда - це ще один елемент декору, який також можна використовувати для нарощування нігтів. За допомогою неї можна створити ефект шелесту, додаючи до декору вигляду розкішності та неповторності.

Global Fashion - це не тільки найсучасніші технології та якість виконання послуг, але й індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кваліфіковані майстри навчені створювати унікальні та неперевершені дизайни нігтів, використовуючи найсучасніші матеріали та інструменти.

Оформлення нігтів - це не тільки елемент краси, але і вираз Вашої особистості та стилю. Тому Global Fashion допоможе кожному клієнту зробити свої нігті неперевершеними та незабутніми.