Втирка для нігтів Starlight Chameleon, Global Fashion

Код продукту: 4788
Залишок на складі: багато
71 ₴
1,62 €
1,75 $

Кількість:

Характеристика
Перегляди 1273
Розміри
Довжина 12.00 cm
Ширина 8.50 cm
Висота 2.50 cm

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Дрібнодисперсна фольга, що переливається різними кольорами.
ВТІРКА STARLIGHT CHAMELEON POWDER
легко наноситься
має високу якість
наноситься поверх усіх кольорів гель-лаку
ПЕРЕВАГИ:
У втирку starlight chameleon powder додано мерехтливі частинки, які створюють ефект свята. "Global Fashion" представив 12 різних відтінків втирки starlight chameleon, які наносяться на чорну підкладку.
Втирка-хамелеон на нігтях - простий, але дієвий спосіб змусити оточення з цікавістю розглядати ваш манікюр, адже він виходить багатим, яскравим і стильним.
11
04
09
03
02
01
07
05
10
06
08
12
4715
4693
4686
4665
4697
4708
4636
4675
4677
4647
4621
4702
гр.
0.5

Код продукта: SCP-08 Втирка для ногтей легко наносится, имеет высокое качество, позволяя вам получить качественный дизайн ногтей. Их можно использовать сверку всех цветов гель лака, для получения разнообразных результатов.

Втирки для нігтів - це модний тренд, який зарекомендував себе яскравим запам'ятовуванням і вражаючою яскравістю. В особливого попиту у цьому сегменті ринку находиться втирка Starlight Chameleon від відомого виробника Global Fashion.

Втирка Starlight Chameleon - це унікальний продукт, який забезпечує розкішність і оригінальність манікюру, надаючи йому ефект барвистості і переливання кольорів. Ця втирка дозволяє виділятися з толоки, привертаючи увагу до стильного та витонченого манікюру з кажучим іменем Starlight Chameleon.

Найбільш вразливий складник втирки Starlight Chameleon - це пудра, яка має тонкий штучний блиск та відтінок шиммеру. Крім того, зі складу втирки Starlight Chameleon видаляється великою кількістю маленьких частинок, які відображають світло і надають перлинного мерехтливого ефекту на нігтях.

Цей продукт застосовується на всіх видів покриттів нігтів - будь то гель-лак, акриловий покриття, покриття шелак або класичний лак. Він наноситься на поверхню нігтя в один або два шари, в залежності від бажаного насиченості ефекту.

Варто наголосити, що втирка Starlight Chameleon відрізняється великою стійкістю та зносостійкістю. Її ефект на нігтях зберігається від двох до чотирьох тижнів, що робить цей продукт незамінним для створення ефектного та стильного манікюру.

Відзначимо, що втирка Starlight Chameleon виробляється в Україні, відповідно до всіх необхідних стандартів якості та безпеки.  Тож можна впевнено стверджувати, що використання втирки Starlight Chameleon вплине на ваш манікюр только позитивно. Він підкреслить вашу індивідуальність і підніме настрій, надавши ідеального завершення образу в будь якому стилі, від класичного до екстравагантного.