Втирка для нігтів Starlight Chameleon, Global Fashion

Код продукту: 4779
Залишок на складі: багато
71 ₴
1,63 €
1,77 $

Кількість:

Характеристика
Перегляди 1271
Розміри
Довжина 12.00 cm
Ширина 8.50 cm
Висота 2.50 cm

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Дрібнодисперсна фольга, що переливається різними кольорами.
ВТІРКА STARLIGHT CHAMELEON POWDER
легко наноситься
має високу якість
наноситься поверх усіх кольорів гель-лаку
ПЕРЕВАГИ:
У втирку starlight chameleon powder додано мерехтливі частинки, які створюють ефект свята. "Global Fashion" представив 12 різних відтінків втирки starlight chameleon, які наносяться на чорну підкладку.
Втирка-хамелеон на нігтях - простий, але дієвий спосіб змусити оточення з цікавістю розглядати ваш манікюр, адже він виходить багатим, яскравим і стильним.
11
04
09
03
02
01
07
05
10
06
08
12
4715
4693
4686
4665
4697
4708
4636
4675
4677
4647
4621
4702
гр.
0.5

Код продукта: SCP-04 Втирка для ногтей легко наносится, имеет высокое качество, позволяя вам получить качественный дизайн ногтей. Их можно использовать сверку всех цветов гель лака, для получения разнообразных результатов.

Нігті - це не тільки елемент зовнішньої краси, а йінструмент самовираження та творчості. Сьогодні вибір декору для нігтів такий різноманітний, що просто крутиться голова. Казалось би, що ще можна додати до стандартного набору лаків, гелів та пудри? Але з'явилася нова тенденція - втирки для нігтів.

Starlight Chameleon від Global Fashion є ідеальним варіантом, якщо ви хочете додати своїм нігтям додаткове сяйво та блиск. Ці втирки мають унікальну формулу, яка дає ефект шовковистої переливчастої підкладки. Вони можуть використовуватися як самостійно, так і в комбінації з іншими декорами для нігтів.

Одна з особливостей втирок Starlight Chameleon від Global Fashion полягає у тому, що вони підкреслюють форму нігтя, надаючи йому більш яскравий та виразний вигляд. Кожен втирка має свій власний колір на вигляд, але завдяки фантастичному блиску вони переливаються в залежності від кута зору та освітлення.

Крім того, втирки для нігтів Starlight Chameleon від Global Fashion дуже просто застосовувати. Для цього необхідно нанести на нігті базове покриття, потім застосувати втирку, рівномірно поширюючи її по поверхні нігтя. Після цього потрібно нанести завершальний лак для фіксації та стабільності кольору.

Отже, якщо ви шукаєте новий спосіб підкреслити свою індивідуальність та надати своїм нігтям яскравості та блиску, втирки для нігтів Starlight Chameleon від Global Fashion є відмінним вибором. Ці косметичні додатки не тільки допоможуть вам виразити свій стиль, але й дадуть змогу створити унікальний та неповторний образ.