Втирка для нігтів Global Fashion, Magic mirror powder 11

Код продукту: 4707
Залишок на складі: багато
58 ₴
1,31 €
1,42 $
8 купили

Кількість:

8 купили
Характеристика
Перегляди 790
Номер полиці на склад K173 K183
Розміри
Довжина 12.00 cm
Ширина 8.50 cm
Висота 2.50 cm

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Серед розмаїття різних видів втирок небачену популярність здобула саме дзеркальна втирка, і це не випадково. Дизайни з нею виходять одночасно ніжними та зухвалими. Можна сказати, що втирка серії Mirror уособлює футуристичний напрям, відрізняючись космічним кольором. Цей вид нейл-арту подарує вашим нігтям дзеркальну глибину, схожість із металевим блиском і, звісно ж, увагу з боку оточення. З ним ви будете однаково сяяти і на роботі, і на вечірньому прийомі.
ВТІРКА
“MAGIC MIRROR POWDER”
легко наноситься
створює неймовірний металевий ефект
дуже економічна
ПЕРЕВАГИ:
Втрика Magic Mirror від "Global Fashion"
- це дрібно дисперсійний пил зі світловідбивним ефектом, при нанесенні якого на нігтях виходить яскравий металевий кольоровий блиск.


Блискуча втирка Magic Mirror від "Global Fashion" представлена 12 відтінками і наносити її потрібно на темну підкладку, так манікюр буде виразнішим. Такий манікюр має виграшний вигляд у будь-яку пору року: влітку він ідеально блищить на сонячному узбережжі, взимку на білосніжному тлі має шляхетний і святковий вигляд.
гр.
0.5
11
04
09
03
02
01
07
05
10
06
08
12
КОЛЬОРИ:
4700
4710
4713
4688
4705
-
4634
4711
4684
4671
4707
4696

Код продукта: 11 K173 K183

Втирка для ногтей легко наносится, имеет высокое качество, позволяя вам получить качественный дизайн ногтей. Их можно использовать сверку всех цветов гель лака, для получения разнообразных результатов.

Втирка для нігтів Global Fashion та Magic mirror powder 11 - це дуже популярні продукти в косметичному світі. Вони забезпечують ефектність та вигляд нігтів, який привертає увагу навколишніх та робить їх власницю центром уваги.

Втирка для нігтів Global Fashion - це продукт, який містить кристалики та блискітки, що підсилюють ефект нігтьового манікюру. Вона може бути використана як самостійний продукт, або як доповнення до іншого манікюру. Завдяки великому вибору кольорів і відтінків, втирка легко комбінується з іншими гелевими лаками та акриловими пудрами.

Magic mirror powder 11 - це продукт, який додає глибини та мерехтіння напівпрозорому або чорному колірному гелю для нігтів. Вона містить унікальну формулу, яка створює магічний відблиск на нігтях. Найкраще застосовувати з гелевим лаком з матовою поверхнею, що допомагає зберегти вигляд нігтів довше.

Користувачів привертає кращий результат, який отримують в результаті використання втирки або Magic mirror powder. Вони підсилюють відтінок нігтя та надають йому глибину та блеск. Крім того, вони можуть бути використані для різних заходів та подій, як весілля, дні народження та інші святкування.

Від користування продуктами Global Fashion та Magic mirror powder важливо дотримуватись правильної техніки та дотримуватись інструкцій виробника. Використовуйте їх у міру, щоб досягти найкращого результату. Ці продукти - ідеальний варіант для тих, хто хоче надати своїм нігтям новий вигляд та зробити їх більш ефектними та привабливими.