Код продукта: 05

Втирка для ногтей легко наносится, имеет высокое качество, позволяя вам получить качественный дизайн ногтей. Их можно использовать сверку всех цветов гель лака, для получения разнообразных результатов.

Втирка для нігтів Global Fashion, Peacock powder 05

Код продукту: 4682
Залишок на складі: багато
58 ₴
1,38 €
1,50 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Опис

Код продукта: 05

Втирка для ногтей легко наносится, имеет высокое качество, позволяя вам получить качественный дизайн ногтей. Их можно использовать сверку всех цветов гель лака, для получения разнообразных результатов.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 755
Розміри
Довжина 12.00
Ширина 8.50
Висота 2.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Останнім часом догляд за нігтями набуває все більшої популярності в українському суспільстві. Нещодавно на ринок косметичних засобів для нігтів вийшла нова продукція - втирка Global Fashion з Peacock powder 05.

Peacock powder - це пудра з пластинками металів, яка надає неймовірно блискучого металевого ефекту. Таким чином, Global Fashion встирається на поверхню нігтів, створюючи гладку, блискучу покривну плівку.

Одним з найбільших переваг Peacock powder 05 є його використання для створення різноманітних дизайнів на нігтях. Завдяки своїй текстурі та світловідбиваючим властивостям, він легко наноситься на поверхню нігтів і створює яскравий дизайн. Дизайнери нігтьової індустрії також використовують Peacock powder для створення особливих ефектів на нігтях, таких як омбре-забарвлення або візерунки.

Щодо використання Global Fashion з Peacock powder 05, процес досить простий. Нанесіть один шар лаку на нігті, потім втирайте Peacock powder безпосередньо на ще мокру поверхню. Після цього потрібно закріпити втирку топ-покривалом, щоб створити стійку поверхню. Готово! Ваші нігті тепер виглядають модними і стильними.

Узагалі, Peacock powder є універсальним продуктом, який можна використовувати як для професійних нігтьових сервісів, так і для домашнього використання. Global Fashion з Peacock powder 05 - це ідеальний варіант для тих, хто бажає додати яскравої насиченості та експресії до свого образу.

Отже, використання втирки Global Fashion з Peacock powder 05 для декорування нігтьового покриття - це інноваційний і стильний спосіб створити стильний дизайн нігтів з блиском та металевим ефектом. Будьте модними та креативними з Global Fashion та Peacock powder 05!