Код продукта: G009 K54 K44 i204 i203 i202 i193 Втирка для ногтей легко наносится, имеет высокое качество, позволяя вам получить качественный дизайн ногтей. Их можно использовать сверку всех цветов гель лака, для получения разнообразных результатов.

Втирка для нігтів Global Fashion, синій, Magic Powder

Код продукту: 4628
Залишок на складі: багато
58 ₴
1,42 €
1,54 $
4 купили

Кількість:

4 купили
Опис

Код продукта: G009 K54 K44 i204 i203 i202 i193 Втирка для ногтей легко наносится, имеет высокое качество, позволяя вам получить качественный дизайн ногтей. Их можно использовать сверку всех цветов гель лака, для получения разнообразных результатов.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1231
Номер полиці на склад G009 K54 K44 I204 I203 I202 I193
Розміри
Довжина 12.00
Ширина 8.50
Висота 2.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Нігті не менш важливий елемент образу, ніж одяг і взуття. Вони відображають наші здоров’я, стиль та особистість. Саме тому жінки обертають на них особливу увагу і стежать за їхнім виглядом. Вже десятиліттями існують різні способи догляду за нігтями, серед них – нарощування, декор та застосування пудри і втирок.

Останнім часом все більшою популярністю серед професійних та звичайних користувачок здобуває VtiRka Global Fashion у синьому кольорі, який містить Magic Powder. Така втирка не лише надає нігтям різноманітне синє забарвлення, але й допомагає відновити їх природну красу та здоров’я.

Пудра Magic Powder, яка міститься в складі втирки, надає нігтям блік та гладкість, захищає їх від пошкоджень і забруднень, а також дозволяє підвищити тривалість зносу лаку на нігтях. Вінек синього кольору, що утворюється після застосування втирки, можна поєднувати з будь-яким іншим кольором лаку чи пігментів та використовувати для яскравого та вишуканого дизайну на нігтях.

Найкраще втирку Global Fashion Magic Powder використовувати за попередньою підготовкою поверхні нігтів. Необхідно ретельно очистити їх від жиру та інших забруднень, нанести базовий покриття і висушити його. Потім можна наносити лак та втирку Magic Powder вручну або за допомогою спеціальної щіточки. Кількість шарів залежить від потреби, проте краще наносити їх по одному, тонким шаром. 

Втирки Global Fashion Magic Powder з синім відтінком можна купити як в інтернет-магазинах, так і в звичайних магазинах з косметикою. Вартість залежить від об’єму та виробника, проте будь-який варіант доступний для всіх любителів догляду за нігтями.

Отже, якщо ви шукаєте засіб, щоб підкреслити красу своїх нігтів та зробити їх здоровими, не зволікайте і спробуйте втирку Global Fashion з пудрою Magic Powder у синьому кольорі. Вона допоможе вам створити чудовий дизайн та подарує нігтям розкішний бліск і захист від пошкоджень.