Втирка для нігтів Global Fashion, Chameleon powder Fine 01

Код продукту: 4555
Залишок на складі: багато
87 ₴
1,97 €
2,13 $
12 купили

Кількість:

12 купили
Характеристика
Перегляди 800
Розміри
Довжина 12.00 cm
Ширина 8.50 cm
Висота 2.50 cm

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Втирка Chameleon - це пігмент для втирання із дзеркальним ефектом, який переливається в різні кольори під різними кутами.
ВТІРКА
“CHAMELEON POWDER FINE”
легко наноситься
має високу якість
не утворює грудочок
дає рівномірне покриття
ПЕРЕВАГИ:

Втирка-хамелеон на нігтях - простий, але дієвий спосіб змусити оточуючих з цікавістю розглядати ваш манікюр, адже він виходить багатим, яскравим і стильним. Втирка повторює ефект розлитого на асфальт бензину.
У кожній краплі барвиста феєрія кольору. Принцип її нанесення простий, головне використовувати контрастне тло. Для цієї ролі найкраще підходить чорна фарба або гель-лак.


С помощью уникального состава, который получается путём смешивания двух разных цветов с насыщенным пигментом, появился переменчивый полимер. Хамелеон дословно переводится как наложение одного оттенка на другой и меняет цвет в зависимости от освещения. Чем оно ярче, тем насыщеннее пигменты.
В зависимости от цвета основы, хамелеон будет демонстрировать более глубокий или лёгкий оттенок.
С втиркой-хамелеон на гель основе очень легко создавать изумительный дизайн ногтей, который будет радовать своим переливом и блеском.

Главными цветами считаются только два оттенка.
Первый - основной, второй - дополнительный в качестве перехода.
11
01
07
05
10
06
08
12
Выпускаются втирки в маленьких баночках, аналогично мелкому декору, и обладают потрясающей экономичностью, даже если втирать их на ноготки достаточно плотным слоем.
04
09
02
03
ЦВЕТА:
гр.
0.5
4583
4579
4540
4570
4540
4548
4608
4603
4574
4576
4601
4555

Втирка для ногтей легко наносится, имеет высокое качество, позволяя вам получить качественный дизайн ногтей. Её можно использовать с любым основным цветом гель лака, для получения разнообразных результатов.

Втирка для нігтів Global Fashion та Chameleon powder Fine 01 - перевірені засоби для створення дивовижного декору на нігтях.

Втирка для нігтів Global Fashion має високу якість і довготривалість. Її можна використовувати для створення різної геометрії, ліній, орнаментів та інших малюнків на нігтях. Втирка швидко просочується в гель-полімерну масу та не залишатиме білих слідів.

Chameleon powder Fine 01 - це пудра з хамелеоном. Вона може змінювати колір залежно від освітлення та куту дивлення. Завдяки цьому, нігті завжди виглядатимуть новими та неординарними, але при цьому не будуть зайво гламурними. Це - ідеальний варіант, якщо ви хочете доповнити свій образ чогось особливим.

Щоб створити декор із застосуванням втирки та пудри, потрібно зробити кілька простих кроків. На початку, нігті потрібно наростити або покрити гель-лаком. Далі, наносимо тонкий шар втирки Global Fashion на потрібну ділянку нігтя. Через кілька хвилин, коли втирка вбирається, нанесіть пудру Fine 01 та зробіть закінчення малюнка знову за допомогою втирки.

Результат буде дивовижним та неповторним. Втирка Global Fashion та пудра Fine 01 стануть надійними помічниками в створенні неповторних дизайнів нігтів.