Код продукта: KB7

Карусель с разными фигурками. Прекрасно подайдут к оформлению дизайна ногтей.

Стрази Global Fashion, мікс (5 розмірів)

Код продукту: 4228
Артикул: DK-25
Залишок на складі: багато
47 ₴
1,14 €
1,22 $
6 купили

Кількість:

6 купили
Опис

Код продукта: KB7

Карусель с разными фигурками. Прекрасно подайдут к оформлению дизайна ногтей.

Характеристика
Характеристика
Артикул DK-25
Перегляди 753
Розміри
Довжина 7.00
Ширина 7.00
Висота 1.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Стрази Global Fashion - це один з найпопулярніших видів декору для нігтів. Ці стрази мають великий асортимент кольорів та розмірів, серед яких знаходиться мікс з 5 різних розмірів.

Мікс страз Global Fashion - це ідеальний вибір для тих, хто хоче створити незабутній дизайн нігтів. Комбінування різних розмірів дозволяє створити багато варіантів декору, що створює нескінченну можливість виразити свою індивідуальність.

Також стрази Global Fashion мають високу якість та довговічність, тому вони чудово підходять для нарощування нігтів. Вони не тільки створюють яскравий та іскристий ефект на нігтях, але також допомагають захистити їх від подряпин та інших пошкоджень.

Крім того, стрази Global Fashion доступні у різних кольорах, що дозволяє підібрати декор для будь-якого наряду та настрою. Завдяки розміру міксу, стрази легко розміщуються на нігтях, що дозволяє створювати яскраві та елегантні дизайни.

Отже, якщо ви хочете створити незабутній дизайн нігтів, рекомендуємо вам використовувати стрази Global Fashion мікс. З цим декором ви зможете виразити свою індивідуальність та створити неймовірно красивий та ефектний манікюр. Не забудьте про якість і довговічність цих страз, які збережуть ваш дизайн на нігтях протягом довгого часу.