Код продукта: KA-10-27

Цветной декор для дизайна ногтей. Сделает ваши ногти изысканными и особенными. Можно использовать для искусственного и натурального ногтя. Сделано из высококачественного материала.

Декор для нігтів, перли, зелений, усі розміри Swarovski

Код продукту: 3928
Залишок на складі: багато
47 ₴
1,16 €
1,26 $

Кількість:

Опис

Код продукта: KA-10-27

Цветной декор для дизайна ногтей. Сделает ваши ногти изысканными и особенными. Можно использовать для искусственного и натурального ногтя. Сделано из высококачественного материала.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 750
Розміри
Довжина 12.00
Ширина 7.00
Висота 0.04
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Відео-огляд товару:
Для багатьох жінок догляд за нігтями є не просто рутиною, а важливою частиною їх зовнішнього вигляду. І, звичайно, не забувають про те, що яскравий та красивий декор для нігтів доповнює їх стиль та вигляд.
Одним з найбільш популярних декорів для нігтів є перли. Цей елемент додає нігтям ніжності та романтики. Часто перли використовують як окремий елемент на нігтях або комбінують з іншими деталями, наприклад, з діамантами чи камінням. 
Ще одним популярним вибором є декор зеленого кольору. Він символізує життя, природу та весну, тому часто використовується в дизайні нігтів на весняно-літній період. Зелений декор можна використовувати як на всіх нігтях разом, так і на окремих.
Та що ж робить декор для нігтів таким важливим? Усі розміри Swarovski – це один з прекрасних варіантів декору. Вона створена з високоякісних іскрящих кристалів, які словно розбивають світло на мільйони блискіток. Цей декор може створювати найрізноманітніші ефекти: від приглушеного сяйва до потужного дзеркального блиску. 
Додати декор на свої нігті можна за допомогою спеціальних лаків та гелів, які вже містять маленькі елементи декору. Також можна використовувати окремі елементи декору, які клеються на нігті вже після повної сушки лаку або гелю. 
Вибір декору для нігтів залежить від Вашого бажання та стилю. Основне правило – елементи декору мають гармонійно поєднуватися з основою лаку або гелю та не переважати її. З гарною дозою уміру Ваші нігті будуть блискути та привертати до себе увагу.