Код товара: Dk 024 Декор для ногтей - использованы для создания неповторимых дизайнов нейл-арта. Наборы отличаются разнообразием цветов и форм.

Декор Global Fashion

Код продукту: 3740
Залишок на складі: багато
146 ₴
3,57 €
3,88 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Опис

Код товара: Dk 024 Декор для ногтей - использованы для создания неповторимых дизайнов нейл-арта. Наборы отличаются разнообразием цветов и форм.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 789
Розміри
Довжина 9.50
Ширина 8.00
Висота 1.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Декор Global Fashion: що це і як він працює?

Декор Global Fashion є компанією, яка пропонує найсучасніший декор для нігтів та пов'язаного обладнання. Компанія спеціалізується на постачанні якісній продукції для професійних майстрів манікюру та педикюру.

Нарощування нігтів - один з найбільш популярних процедур у сфері краси. Декор Global Fashion надає широкий вибір матеріалів для нарощування нігтів - від класичних гелів до об'ємних акрилових і металевих елементів. Унікальні декоративні елементи дозволяють створювати неймовірні малюнки та дизайни нігтів.

Крім того, Декор Global Fashion представляє широкий асортимент матеріалів та інструментів для декорування нігтів: пайетки, стрази, камені Swarovski, трансферні наклейки, підводки для акваріумного дизайну, чипи та інші елементи дозволяють створювати унікальні дизайни нігтів, які задовольнять навіть найвимогливішого клієнта.

Декор Global Fashion також пропонує дизайнерські набори для нанесення декору на нігті. Такий набір містить у собі все необхідне для створення професійного дизайну нігтів - від базових матеріалів до саморізців та інструкцій для розробки власного дизайну.

Компанія вигідно співпрацює з майстрами манікюру та педикюру, запрошуючи їх приєднатися до співпраці та отримання знижок на продукцію. Декор Global Fashion знаходиться в постійному розвитку, оновлює та розширює свій асортимент для задоволення попиту своїх клієнтів.

Отже, якщо ви хочете створювати неймовірні дизайни нігтів та повільно підніматися до нових висот, то Декор Global Fashion є найкращим вибором, який допоможе вам зробити це швидко і без зайвого напруження.