Код товара: Dk 049 Декор для ногтей - использованы для создания неповторимых дизайнов нейл-арта. Наборы отличаются разнообразием цветов и форм.

Декор Global Fashion

Код продукту: 3729
Залишок на складі: багато
146 ₴
3,60 €
3,91 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Опис

Код товара: Dk 049 Декор для ногтей - использованы для создания неповторимых дизайнов нейл-арта. Наборы отличаются разнообразием цветов и форм.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 808
Розміри
Довжина 11.00
Ширина 6.50
Висота 1.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Декор Global Fashion - це компанія, яка займається виготовленням та продажем продуктів для нарощування та декорування нігтів. Компанія має широкий асортимент товарів, серед яких набори для нарощування нігтів, декор для нігтів, декор в бутылочках та інше.

Перша річ, яка відразу ж бросається в очі, це якість продукту. Декор Global Fashion використовує тільки найкращі матеріали, щоб забезпечити максимальну якість своїх продуктів. Компанія знає, що здоров'я своїх клієнтів - це найголовніше, тому її продукти не містять шкідливих компонентів. Весь декор та матеріали для нарощування нігтів є гіпоалергенними, тому ви можете бути впевнені в їх безпеці для вашого здоров'я.

Друга річ, яка варта згадки, це розмаїтість продуктів. Декор Global Fashion має велику кількість різних декорів, наборів для нарощування нігтів та інших товарів. Компанія постійно оновлює свій асортимент з урахуванням модних тенденцій та побажань своїх клієнтів. Також, щоб створити ідеальний образ, компанія пропонує різноманітні кольори та форми своїх товарів.

Нарощування нігтів та їх декорування - це справа, що потребує високої майстерності та досвіду, але завдяки продуктам Декор Global Fashion, ви можете створювати своє унікальне мистецтво навіть вдома. Компанія пропонує широкий вибір наборів та інструментів, які допоможуть вам створити красиві та міцні нігті.

Узагальнюючи, Декор Global Fashion - це компанія, яка пропонує якісні та розмаїті продукти для нарощування та декорування нігтів. Вона знає, як важливо забезпечити безпеку своїх клієнтів та сприяє їх творчості. Якщо ви шукаєте ідеальний декор для своїх нігтів, Декор Global Fashion - це ідеальний вибір для вас.