Змінні файли (спонж) на липкій основі для педикюрних дисків, 20 мм, #180, 25 шт

Код продукту: 17649
Залишок на складі: багато
45 ₴
1,09 €
1,17 $
14 купили

Кількість:

14 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 58
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Сменні файли-спонжі на липкій основі - це незамінний інструмент для проведення педикюру. Ці насадки забезпечують ефективне, безпечне та швидке оброблення нігтів. 

Для проведення процедури педикюру використовують фрезерний апарат. Для його роботи необхідно мати насадки з різними характеристиками. Основна частина насадок - це абразивний ковпачок. На ньому знаходиться шліфувальний матеріал, за допомогою якого здійснюється обробка нігтів. Сменні файли-спонжі - це саме той матеріал, який застосовується на ковпачках для створення ефективного і безпечного ефекту.

Сменні файли-спонжі на липкій основі легко застосовувати і зручні у використанні. Вони мають діаметр 20 мм і розмір зерен #180. Це дозволяє проводити роботу над нігтями ідеальною швидкістю, що мінімізує можливість проникнення внутрішніх тканин нігтів. 

Важливо також зазначити, що дані файли-спонжі мають липку основу. Це дозволяє зручно заміняти один насадку на інший без необхідності використовувати додаткові інструменти. Таким чином, процес педикюру стає ще більш зручним і швидким.

У набір сменних файлів-спонжів на липкій основі зазвичай входить 25 штук. Цього достатньо для проведення декількох процедур. Якщо вам потрібні якісні та безпечні насадки для фрезерного апарата, то обирайте саме сменні файли-спонжі на липкій основі. Вони допоможуть забезпечити якісний педикюр і залишать вас повністю задоволеними результатами.