Алмазна насадка для кутикули, конус, синя насічка 857/055

Код продукту: 16846
Залишок на складі: багато
30 ₴
0,73 €
0,78 $
55 купили

Кількість:

55 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 3
Розміри
Довжина 7.00
Ширина 1.10
Висота 1.10
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Нарощування нігтів – це не лише розкішний вид манікюру, але й складний процес, для якого необхідні високоякісні інструменти та техніка. Одним з найважливіших інструментів є фрезер, а точніше насадки для фрезера.

Алмазна насадка – це один з основних інструментів для професійного манікюру та нарощування нігтів. Вона складається з алмазних частинок, вкріплених на металевому диску. Цей інструмент дозволяє безболісно та безпечно обробляти нігтьову пластину та кутикулу.

Одним з видів алмазної насадки є конус. Вона має загострену форму та використовується для роботи з важкодоступними місцями та для формування нігтів. Конус є універсальним інструментом, який може використовуватися для різних етапів нарощування та обробки нігтів.

Крім конуса, особливою насадкою є синя насічка 857/055. Це спеціальна насадка, яка служить для обробки кутикули та шкіри пальців. Вона має дошкульно прописану рельєфну текстуру, що дозволяє більш ефективно видалити забруднення і надлишки шкіри.

Окрім цих насадок, ще є багато інших видів для різних етапів роботи з нігтями. Важливо пам'ятати, що використовуючи фрезер та насадки, необхідно дотримуватися правил безпеки та не перевантажувати інструмент, щоб уникнути пошкодження нігтьової пластини та шкіри.

Отже, якщо ви хочете отримати професійний манікюр або нарощування нігтів, не забувайте про важливість вибору якісних фрезерів та насадок, включаючи алмазну насадку для кутикули, конус та синю насічку 857/055.