Чорна керамічна насадка для зняття гелю і гель лаку, Кукурудза, Червона насічка B640701

Код продукту: 16840
Залишок на складі: багато
64 ₴
1,52 €
1,65 $
85 купили

Кількість:

85 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 25
Розміри
Довжина 7.00
Ширина 1.10
Висота 1.10
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Чорна керамічна насадка - незамінний інструмент для професійного видалення гелю й гель лаку. Вона оснащена кукурудзою, яку зручно використовувати для шліфування гелевих шарів на нігтях.

Керамічна насадка з кукурудзою є високоякісним і ефективним інструментом для зняття гелю і гель лаку з нігтів. Вона має довгу термін служби, відмінну надійність і високу міцність, що дозволяє їй легко впоратися з різними видами гельових шарів на нігтях.

Кукурудза на насадці є дуже ефективним засобом для шліфування гелевих шарів. Вона забезпечує рівномірне шліфування гельових шарів без пошкодження природного нігтьового покриття. Кукурудза є на висоті, якщо перебуває в надійній керамічній основі.

Червона насічка B640701 є чудовим доповненням до чорної керамічної насадки з кукурудзою. Вона має мелені насічки, що забезпечують ефективне видалення гелю з глибоких шарів на нігтях. Червона насічка на 100% відмінна від кукурудзи тим, що глибше забиває, але насічки менші і, відповідно, не даеть таку грубий ефект на нігтьового покриття. 

Загалом, використання чорної керамічної насадки з кукурудзою та червоної насічки B640701 дозволяє вам швидко і ефективно видалити гель і гель лак з нігтів, зберігаючи їх природну красу та здоров'я. Ці насадки є простим, безпечним і надійним інструментом для професійних майстрів манікюру.