Ковпачки абразиву для педикюру, 13 * 19 мм, #150, lilac 1 шт.

Код продукту: 16827
Залишок на складі: багато
15,40 ₴
0,38 €
0,41 $
2 купили

Кількість:

2 купили
Характеристика
Характеристика
Розміри
Довжина 2.00
Ширина 1.50
Висота 1.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Ковпачки абразиву - це необхідний інструмент для професійного педикюру. Вони є своєрідними насадками для фрезера, які призначені для обробки нігтів та шкіри навколо них.

Ковпачки абразиву для педикюру мають діаметр 13 мм та висоту 19 мм. Це ідеальні розміри для обробки нігтів та шкіри навколо них в домашніх умовах або в салоні краси.

Дані ковпачки мають абразивну поверхню зернистістю #150, що дозволяє легко та швидко видалити ушкоджену оболонку нігтя, згладити поверхню нігтя та видалити відмерлу шкіру. Крім того, вони мають яскраву фіолетову кольорову маркування lilac, що дозволяє легко відрізнити їх від інших насадок.

Ці ковпачки зручні у використанні та досить довговічні. Вони можуть бути використані як на професійному рівні, так і в домашніх умовах. Завдяки їх високій якості та ефективності, ви можете бути впевнені у тому, що отримаєте ідеальний результат після кожного застосування.

Отже, якщо вам потрібен професійний та якісний інструмент для педикюру, ковпачки абразиву для педикюру #150, lilac 1 шт. будуть ідеальним вибором для вас. З ними ви зможете доглядати за своїми нігтями та шкірою навколо них в домашніх умовах та отримати професійний результат, що довго буде радувати вас!