Кисть для геля, черная #8

Код продукту: 16797
Залишок на складі: багато
58 ₴
1,43 €
1,55 $
4 купили

Кількість:

4 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 4
Розміри
Довжина 17.00
Ширина 1.00
Висота 1.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Кисть для геля черного кольору розміром #8 є незамінним інструментом для професійного нарощування нігтів. Вона має спеціальний дизайн та форму, що дозволяє легко та точно наносити гель-лак на нігтьову пластину.

Кисть для геля складається зі спеціального ворсу, який забезпечує рівномірне нанесення матеріалу на нігтьову пластину. На відміну від традиційних пензликів, кисть для геля не «пускає косички», тому її можна використовувати дуже довго без втрати якості нанесення.

Кисть для геля черного кольору має розмір #8, що дозволяє легко маніпулювати нею та робити точні рухи при нанесенні матеріалу на нігтьову пластину. Вона має зручну форму, що дозволяє легко тримати її в руці та контролювати процес нанесення матеріалу на нігтьову пластину.

Кисть для геля черного кольору розроблена спеціально для професійних майстрів, які займаються нарощуванням нігтів у салонах краси та студіях манікюру. Вона дозволяє створювати найрізноманітніші дизайни та ефекти на нігтях, що робить процес нарощування нігтів більш цікавим та творчим.

Отже, якщо ви професійний майстер нарощування нігтів, то кисть для геля черного кольору розміром #8 обов'язково повинна бути у вашому арсеналі інструментів. Вона допоможе вам створити ідеальний дизайн та ефект на нігтях та зробить процес нарощування нігтів ще більш цікавим та творчим.