Колпачки абразива для педикюра, 13*19 мм, #180, blue 1 шт.

Код продукту: 16125
Залишок на складі: багато
15,40 ₴
0,37 €
0,40 $
8 купили

Кількість:

8 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 8
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Колпачки абразива для педикюра - це насадки для фрезера, що використовуються під час процедури нарощування нігтів та догляду за нігтевою пластинкою. Вони мають діаметр 13 мм та товщину 19 мм, а їх абразивні властивості оцінюються за номером зерна - #180.

Колпачки абразива належать до групи насадок-ковпачків, які виготовляються з різних матеріалів: кераміки, алмазів, карбіду кремнію та інших. У даному випадку колпачки виконані з абразивного матеріалу з синім кольором, що відповідає стандартній кольоровій маркуванню.

Ці колпачки абразива використовуються в професійній косметології та манікюрі для шліфування нігтів та зняття різного роду дефектів на них. Для їх установки на фрезер потрібно мати спеціальний тримач з вентиляцією, яка дозволяє уникнути перегріву насадки та забезпечити комфортну роботу майстра.

Колпачки абразива #180 - це оптимальний вибір для процедури педикюру на практиці, їх експлуатаційний ресурс достатньо довгий, що зменшує їх розхід та дозволяє економити час та гроші.

Отже, колпачки абразива - невід'ємний елемент будь-якої процедури догляду за нігтями та дозволяє досягти бажаних результатів у короткий проміжок часу.