Твердосплавная фреза Шар с синей насечкой

Код продукту: 15926
Залишок на складі: багато
110 ₴
2,69 €
2,92 $
2 купили

Кількість:

2 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 15
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Твердосплавна фреза Шар с синьою насічкою: що це і як з нею працювати?

Твердосплавні насадки для фрезера – це незамінний інструмент для майстрів манікюру та педикюру, а також для професійних манікюристів і педикюристів. Вони дозволяють легко і швидко робити нарощування нігтів, видаляти лак та забруднення, пиляти та моделювати форму нігтів, знімати кутикулу і т.д. Твердосплавні насадки виконані з високоякісних матеріалів, що забезпечують тривалий термін експлуатації та високу ефективність роботи.

Однією з найпопулярніших твердосплавних насадок є фреза Шар з синьою насічкою. Вона має круглу форму, що дозволяє працювати з нігтьовою пластиною у будь-якому напрямку і досягти найважкодоступних місць. Насічка забезпечує ефективну роботу насадки, а також запобігає перегріву і пошкодженню нігтьової пластиною.

Фреза Шар з синьою насічкою використовується для нарощування та корекції нігтів. Для цього необхідно дотримуватися певних технічних вимог. Перед початком роботи необхідно підготувати нігтьову пластину, а саме – видалити кутикулу, обрізати та осушити нігті. Потім можна переходити до роботи з фрезою. На початку слід встановити середній рівень швидкості, щоб уникнути перегрівання та пошкодження нігтьової пластиною. Потім можна зменшити швидкість та продовжувати роботу.

Завдяки твердосплавній фрезі Шар з синьою насічкою виконання нарощування нігтів стане простою та ефективною процедурою. Головне – дотримуватися технічних вимог і працювати з насадкою обережно і безпечно.