Металлические бульонки Global Fashion, золото, мелкие

Код продукту: 15572
Залишок на складі: багато
25 ₴
0,61 €
0,66 $
2 купили

Кількість:

2 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Металеві бульонки Global Fashion - це оригінальний і красивий декор для нігтів. Вони мають золотистий колір і меленький розмір, який дозволяє наносити їх на будь-який нігтьовий дизайн.

Ці бульонки виготовляються з металу високої якості, що забезпечує їх тривалий термін служби. Крім того, за допомогою Global Fashion бульонок можна створити багато цікавих та унікальних малюнків. Від блискучих точок, до складних картиночок - фантазія не має меж.

Як використовувати Global Fashion бульонки? Для початку, потрібно приготувати ніготь: підготувати його поверхню, нанести базове покриття та фіксувальний топ.

Потім за допомогою пензлика або манікюрних пінцетів підбираються невеликі бульонки, які поміщаються на обраний узор. Їх можна залишити в вільному доступі, або закріпити зверху за допомогою топа, або гелю.

Також, двошаровий дизайн з Global Fashion бульонками виглядає дуже ефектно: спочатку на ніготь наноситься базовий колір, після чого на верхі поміщаються кілька бульонок.

Отже, металеві бульонки Global Fashion - це чудовий інструмент для створення незабутнього та оригінального манікюру. З їх допомогою, любий дизайн стає більш яскравим та інтересним, а Ваші нігті будуть незабутніми і привернуть до себе увагу.