Декор для нігтів, форма мікс, 12 кольорів

Код продукту: 15102
Залишок на складі: багато
82 ₴
1,95 €
2,12 $
6 купили

Кількість:

6 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 2105
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Декор для нігтів - мотивуючий спосіб виразити свою творчість і індивідуальність. Він дозволяє прикрасити ваши нігті відповідно до потреб і настрою. Форма мікс - це набір декору для нігтів з 12 різнокольоровими елементами, які забезпечать незабутній вигляд ваших нігтів.

Форма мікс містить у собі 12 різних кольорів, таких як блакитний, рожевий, зелений, золотий та інші, завдяки чому ви можете легко знайти відповідний колір для вашого настрою або стилю. І створіть унікальний дизайн своїх нігтів.

Декор для нігтів дозволяє використовувати різні елементи, які створюють унікальні та яскраві дизайни на нігтях. Можна використовувати наклейки, акрилові камені, глітер, стрази та інші елементи, які додають вашій уяві необмежених можливостей.

Щоб створити неймовірний дизайн нігтів, вам потрібні: форма мікс, базовий лак і топ-лак. Спочатку нанесіть базовий лак на нігті і дайте йому висохнути. Виберіть потрібний декор для вашого дизайну та наклейте його на нігті. Далі, зафіксуйте декор топ-лаком. У результуючий ефект просто неземний!

Тепер ви знаєте, що форма мікс - це ідеальний вибір для створення макіяжу нігтів, надає безліч варіантів для дизайну, а кольорові комбінації і декор дозволяють вам створити унікальний стиль для ваших нігтів. Творіть власні творчі дизайни тепер разом з формою мікс та декором для нігтів!